RED BULL RAMPAGE VYPUKNE UŽ TENTO PIATOK. SLEDUJTE 20. VÝROČIE LEGENDÁRNEHO BIKERSKÉHO FREERIDE PODUJATIA.

Red Bull Rampage je sviatkom. Najväčším sviatkom všetkých nadšencov horskej cyklistiky. Očakávané a ostro sledované vyvrcholenie sezóny v americkom Utahu štartuje už tento piatok 15. októbra 2021 o 19:00 hod. Online stream si môžete buď užiť v pohodlí domova vďaka Red Bull TV, alebo na veľkej obrazovke spolu s ďalšími Rampage fanúšikmi v bratislavskom Hangairi.

Bartek Wolinski – Red Bull Content Pool

Udalosť, ktorá posúva limity už od roku 2001, pravidelne predstavuje tých najlepších svetových MTB jazdcov. Účasť na Red Bull Rampage je prestížna a limitovaná na pozvánky a divoké karty. Tento rok sa v Utahu predstaví 15 elitných bikerov z celého sveta, medzi ktorými nechýbajú trojnásobní víťazi, Kanaďania, Brandon Semenuk a Kurt Sorge, Európu budú reprezentovať aj Thomas Genon z Belgicka, či Poliak Szymon Godziek.

Paris Gore – Red Bull Content Pool

Red Bull Rampage je o zručnosti, fyzickej zdatnosti, ale aj o mentálnej sile každého jazdca. Na týchto pretekoch nejde o čas, ide o techniku, plynulosť, štýl a kreativitu. Rampage je však aj o tímovej spolupráci, svoju trať si totiž každý jazdec vybuduje a doladí podľa seba s dvomi pomocníkmi.

Peter Morning – Red Bull Content Pool

Pätnástka vyvolených bude v Utahu zdolávať prašné zjazdy a hrebene a predvádzať neuveriteľne vyladené skoky už tento piatok. Pozrite si 15. októbra 2021 od 19:00 hod ich veľkolepé výkony a technicky dokonalé triky. A pokiaľ sa chcete o tejto drsnej akcii dozvedieť viac, tak určite klikajte aj na redbull.sk/rampage.

Zdroj: Red Bull