Rally škola: 8. – 10. októbra v Zlíne!

Středisko automobilového sportu Zlín pořádá ve dnech 8. – 10. října 2012 jezdeckou školu, jejíž absolvování je nezbytné pro získání národní licence pro rally.

Rally škola se uskuteční ve Zlíně, potrvá celkem tři dny (pondělí až středa) a její cena je 7 000 Kč. Školení probíhá při teoretické části názorně s použitím dataprojektoru, při praktické části realizované v terénu jsou využívána vozidla a další technické vybavení Barum Czech Rally Zlín.

Pro případné zájemce nabízíme více než třicet let zkušeností v čele českého i evropského rallysportu plynoucích z pořádání soutěží, vedení soutěžních týmů, přípravy taktiky, logistiky a i samotných jezdců a doprovodného personálu. O rally víme vše, co potřebujete vědět, a jsme ochotni Vám tyto zkušenosti předat v naší škole automobilového jezdce.

Místo konání:
Teoretická část: budova AK Barum, Hornomlýnská 3715, Zlín 760 01
Praktická část: trať a rychlostní zkoušky Barum Czech Rally Zlín

Vozidla:
Organizace rally – vozidla Rallye Zlín spol. s r.o.
Účastníci – běžné sériové vozy bez jakýchkoliv úprav (simulovaná rally se jede za plného provozu, účastníci si píší rozpis RZ a kontrolují jej jako při běžných seznamovacích jízdách).

Personální zabezpečení:
Miloslav Regner (ředitel Barum Czech Rally Zlín, vedoucí Střediska automobilového sportu Zlín), Jiří Svoboda, Vlasta Greplová.
Lektoři: Ing. František Rosický (někdejší předseda Svazu rally), Stanislav Mrkvan (technický komisař), Karel Jirátko (významný spolujezdec v rally), Miloslav Regner (ředitel Barum rally Zlín)

Základní harmonogram školy:

1) Teoretická část
a) Základy automobilového sportu
b) Podklady pro rally

2) Praktická část
a) příprava posádky a týmu
b) cvičná rally

3) Závěrečné zkoušky

Další informace, přihlášku a formuláře naleznete na stránce www.RallyZlin.cz, případně na těchto kontaktech: Tel: 577 210 677, mobil: 602 772 430, email: barum@rallyzlin.cz

Zdroj: PR Agentura ZLIN PRESS production