Prigl Open Air predstavuje headlinerov – Da Fresh

Narozen v osmdesátých letech v malém provinčním městečku ve Francii. Úplně typická rodina, kde mladý Arnaud Caschera vyrůstá pod ochranými křídly svého staršího bratra. A přesto je zde něco jinak. Arnaud je totiž dealer. Dealer dobré hudby!

da fresh

Již v mládí ho zaujmou počítače a různé mašinky – od gramofonů po magnetofony. Na základní škole pomalu propadá hudbě, kterou milují i spolužáci okolo – třeba The Cure, Anne Clark či Depeche Mode. Ovšem v devadesátých letech jej tvrdě zasáhne proud hudby elektronické. Je úplně fascinován albem „Homework“ od Daft Punk a „Pansoul“ od Motorbass. A nyní přichází první myšlenky na vlastní produkci.

Arnaud je odhodlán a tvrdě pracuje na tom, aby se jeho sen stal skutečností. A tak v roce 2000 na Weaked Records přichází první EP „Supa‘ Feeling„. To vydává pod vizuálně zajímavým nickem „dA frESh„. Ten ovšem zanedlouho standardizuje do současné podoby. Do předních pozic na francouzské scéně se dostává díky albu, které vyšlo o dva roky později, tedy v roce 2002 a taky se jmenuje Supa Feeling. Na něm najdeme dva stěžejní tracky. Tím prvním je „Fuckin Track„, který se stává masivním hitem a pro Da Freshe znamená vstupenku na evropskou scénu. Tím druhým je pak „Freshin„. Z něj se sice světový hit nestal, ale právě na jeho název navazuje Arnaud se svým vlasním labelem.

Vydavatelství Freshin Records bylo zrozeno v roce 2005. V té době se již Da Fresh věnuje pouze DJingu. Cestuje po světě, zatímco na jeho labelu vychází stále svěží zvuk, o který se kromě něj starají třeba Citizen Kain, Anton X či Adrian Hour. On sám pak dodává svou produkci i do světových značek 1605, Definitive, Toolroom, Armada, Funk Farm, Hot

Fingers, BluFin nebo Moonbeam Digital. A tento dealer „fresh“ hudby přijíždí velmi často i do České republiky. Možná i díky tomu zde má početnou fanouškovskou základnu. Budeš i Ty jedním z nich?

Da Fresh vystoupí 31. srpna na Prigl Open Air.

FB událost: · https://www.facebook.com/events/575251429205532
Vstupenky:
· INDIES Shop (Poštovská 2, Brno)
· Tee-Pee (Přístavní, Brno)
· SMS Ticket – https://goo.gl/AVK5EB (platba kartou)
Do 30. sr pna se ž ene te  vstu penku z a  299,-

flzer

Zdroj: Prigl Open Air