Pražská ZOO dvíha hlavu! Pomáhajte s rádiom City.

Posluchači pražského radia City budou mít možnost pomoc pražské zoologické zahradě, kterou postihly povodně. V úterý 11. června 2013 spouští rádio aukci osmi vstupenek na charitativní koncert Hlavu vzhůru, který se uskuteční následující den ve Velkém sále pražské Lucerny.

Všichni jsme v minulých dnech prožívali v Praze déjà vu  a po jedenácti letech se ocitli tváří v tvář velké vodě. Jedním z nepostiženějších míst byla znovu pražská Zoo, která to stejně jako před lety nevzdává a znovu zvedá hlavu. Ve středu 12. června proběhne v pražské Lucerně benefiční koncert Zvedáme hlavu – znovu po 11ti letech. Všichni, kdo v Lucerně budou hrát, se vzdali honoráře a celý výtěžek ze vstupného půjde na obnovu zničené zoologické zahrady. Obsazení je hvězdné: Tomáš Klus, Xindl X, Eddie  Stoilow, Marek Ztracený, Děda Mládek Illegal Band, Vohnout, Žlutý pes a mnoho dalších. Proto není divu, že je téměř vyprodáno.

Radio City má pro své posluchače výjimečné vstupenky do speciální City lóže, které nabídne v benefiční aukci v úterý 11. června na webu www.radiocity.cz. „Celkem 8 vstupenek tedy postupně vydražíme a celý výtěžek pochopitelně pošleme na obnovu pražské zoologické zahrady. Aukce startuje v 7:00 a vždy začínáme na základní částce 300 Kč za lístek. Končíme v 19:00. Vstupenky do aukce půjdou postupně“, říká programová ředitelka radia City Bára Lukášová.

Získejte své místo na jedinečný koncert v naší aukci a pomozte zoo opět po jedenácti letech zvednout hlavu.

Zdroj: radio City 93,7 FM