Praha si číta s radiom City.

Letos na prázdniny připravilo radio City pro Pražany pořádnou nálož skvělého čtení. Do zbrusu nové kampaně s názvem PRAHA SI ČTE S RADIEM CITY připravili organizátoři a partneři celkem 80 aktuálních e-knížek a k tomu ještě 20 značkových elektronických čteček Amazaon Kindle.

„Teď si můžou posluchači vzít svůj erotický román do metra bez červenání, protože obálku nikdo neuvidí. A jestli jezdí na dovolenou s kufry nabitými knížkami k prasknutí, kila v letadle už navíc platit nebudou. K rybníku už si vezmou jenom plavky, ručník a čtečku a na to stačí i kabelka.“ Říká Michal Krčmář, marketingový manažer pražského radia City.

Pro výherce máme výbornou severskou detektivku od Håkana Nessera Čtvrtá oběť, vzrušující napínavý příběh s neobvyklým pohledem na válku od českého Františka Niedla s názvem Útěk do pekel a pro dámy zase provokující erotický román od Kathryn Taylor Barvy lásky. Výběr bude také ze všech e-knížek nakladatelství MOBA, partnera hry. A jak bude celá kampaň probíhat? Od pondělí 8. července nás budou celý měsíc zajímat literární znalosti posluchačů. Ranní moderátoři Iva Lecká s Vojtou Eflerem budou každý den předčítat z nejznámějších knížek a na posluchačích je uhodnout název díla a jméno autora. Podrboná pravidla a další informace jsou uveřejněna na www.radiocity.cz.

Zdroj: Radio City