Pohoda Párty: Tricot sa vracajú…

Tricot sa vracajú… V sobotu 19. marca si s nimi v A4-ke na Pohoda párty zahrajú aj srbskí post punkeri Repetitor, slovinskí hardcore šialenci It’s Everyone Else a domáci post rockoví The Ills. Chýbať nebudú ani DJ-i a Pohoda Shop. Lístky na Pohoda Párty si môžete kúpiť v sieti Ticketportal v predpredaji za 10 €. Na mieste bude cena vstupeniek 15 €. Začiatok akcie je naplánovaný na 19:00.

TRICOT

Tricot je math-rocková smršť z Japonska. Ich hudbu definuje divokosť, muzikálnosť a nespútaná energia. Na jar sa chystajú na svoje ďalšie európske turné s názvom Face to Face. Po parádnych koncertoch v Košiciach, Žiline a štyroch vystúpeniach počas dvoch ročníkov na Pohode sa prvýkrát predstavia v našom hlavnom meste.

IT’S EVERYONE ELSE

Lucijan Prelog a Pika Golob miešajú vo svojej hudbe industrial, hardcore, rock, noise a pop. Na konte majú albumy „Is it Me?“ a „New religion“ a kvantum koncertov s parádnymi ohlasmi naprieč Európou. Skladbu „Grinder’s Lament“ zaradil Guardian v máji 2014 medzi 5 trackov, ktoré si musíte vypočuť.

REPETITOR

Srbská kapela Repetitor ponúka ťažký rock’n’roll, ktorý je zmesou chytľavých melódií, úderných rytmov a brutálneho nasadenia. Po ich koncerte na tohtoročnom MENTe nešetril superlatívmi ani šéf magazínu „Louder Than War“ John Robb, ktorý na ich adresu napísal: „Prinútia vás zamilovať sa do rockovej muziky stále dokola a sú aktuálne najlepšou gitarovou kapelou v Európe. Sú Nirvanou 21. storočia, ktorá prišla zachrániť rock.“

THE ILLS

Domácu scénu zastúpia na Pohoda Párty bratislavskí The Ills. Štvorica lavíruje na pomedzí žánrov math-rock, shoegaze a post-rock. Prejav kapely charakterizuje špecifická snová atmosféra ich inštrumentálnych skladieb. The Ills patria medzi najaktívnejšie slovenské kapely. Na konte majú kvantum koncertov v zahraničí, ako aj na najväčších domácich podujatiach. Aktuálne dokončujú svoj štvrtý štúdiový album.

Viac informácií na: www.pohodafestival.sk
Lístky: www.ticketportal.sk/event.aspx?id=21769

Event-cover-v2

Zdroj: POHODA FESTIVAL s.r.o.