POHODA 2018 je vypredaná, ďakujeme!

Skvelý predpredaj 22. Pohody prekonal aj jubilejný  20. ročník, keď sa posledné lístky na náš festival predali dva dni pred samotným začiatkom. Ráno 3.7.2018 sa predali aj posledné ubytovacie kapacity. V predaji tak ostávajú už len posledné miesta na špeciálny festivalový vlak a parkovacie miesta v sektore P3. Pre limitovanú kapacitu nášho festivalu nebude možné zakúpiť si permanentky na bránach.

Ďakujeme za váš obrovský záujem a tešíme sa na vás na festivale Pohoda 2018.

Pripomíname, aby ste si nekupovali lístky na Pohodu od secondary ticketingových spoločností, nakoľko žiadna z nich nie je našim partnerom (napr. Viagogo), ani od ľudí, ktorým nemôžete na sto percent dôverovať. Často predávajú falošné či kradnuté lístky, ktoré sú zablokované a nedostanete sa s nimi na festival.

Lístky sú proti falšovaniu chránené viacerými voľným okom neviditeľnými ochrannými prvkami. Čiarové kódy lístkov budú na vstupe kontrolované čítačkami. Na jeden čiarový kód sa dostane do areálu len jeden človek. Falošné lístky nebudú akceptované, pričom za vzniknutú škodu je zodpovedný návštevník. Vidina malej úspory sa tak môže zmeniť na veľkú stratu a sklamanie, pričom na bránach nebudeme predávať žiadne lístky.

Zdroj: Pohoda