PODPOŘ DOBROU VĚC – UŽ TENTO VÍKEND VE STORMU.

Storm Club ve spolupráci s Let It Roll crew pomáhá. Jak? V pátek dávají šanci začínajícím DJs formou speciální contest night, kde si zahraje 7 výherců, kterým bude umožněno vystoupit jak ve Stormu, tak na letním Let It Rollu. V sobotu máte možnost přispět na malé děti v nemocnicích. Veškerý výtěžek z tohoto mejdanu se silným Let It Roll line-upem půjde na podporu projektu Dr. Klaun. Přijďte si užít dva skvělé mejdany a odejděte s dobrým pocitem!

PÁTEK

Storm Club i festival Let It Roll, kteří běžně hostí na svých eventech velká DJ a producentská jména, chce dát šanci i začínajícím talentovaným DJs! Proto se rozhodli uspořádat talentovou noc, na které vám zahraje 7 začínajících DJs, které vybrali prostřednictvím online contestu. Můžete se těšit na rozdělené sloty všech žánrů dnb – liquid, deep, hard, neurofunk & jump-up. Tyto DJs podpoří zkušenější polští One Way (Let It Roll) a DJ PmdR (Drumbassterds.cz, Mäsokombinát). Přijďte si poslechnout nová jména a buďte u zrodu nových tváří dnb scény! VSTUP ZDARMA.

 LINE UP 
21:00 Roop (Liquid dnb)
22:00 Woice (Liquid dnb)
23:00 Lo. Q (Deep dnb)
00:00 Infract (Deep dnb)
01:00 One Way / lir.cz
02:00 PmdR / Drumbassterds.cz, Mäsokombinát
03:00 Mustaffa & Sherrif (Neurofunk/Jump up)
04:00 HUMANON (Neurofunk/Jump up)
05:00 Gloom (HardDnb)

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤
VSTUP ZDARMA

Více informací naleznete na Facebook události.

SOBOTA

V sobotu vás tým Stormu a Let It Rollu zve na DNB benefiční večer, který vznikl za spolupráce s charitativní organizací Chance 4 Children. Hlavním cílem této organizace je pomoci hospitalizovaným či společensky hendikepovaným dětem a zlepšit jejich životní podmínky. A protože Let It Roll je především o zábavě, rozhodl se podpořit program Dr. Klaun, který prostřednictvím profesionálních klaunů pomáhá formou terapie smíchu zpříjemnit pobyt dětským pacientům v nemocnici. Léčba smíchem totiž napomáhá přirozeným uzdravujícím procesům malých pacientů a dovoluje jim zapomenout na jejich kolikrát nevyléčitelné choroby a cizí nemocniční prostředí, ve kterém se ocitli. Právě těmto dětem bude věnován veškerý výtěžek ze vstupného. Přijďte také pomoci dobré věci a k tomu si užít pořádný mejdan se silným Let It Roll booking line-upem! Storm & LIR tým děkuje všem DJs, kteří na této benefici hrají zcela zdarma, a všem návštěvníkům, kteří přijdou děti podpořit.

LINE UP
Rido
B-Complex
A-Cray 
Madface
Changing Faces
Subtension & Trilo
The Prophecy
Bifidus Aktif & Flautistar

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤
VSTUP: Dobrovolný (min. však 90 Kč)

Více informací naleznete na Facebook události.

Zdroj: Storm club