Drum & Bass oslavy Nového roku odstartují ve Stormu už tento pátek.

Vánoční svátky jsou sice za námi, ale příchod Nového roku nám nezadržitelně klepe na dveře. I přesto, že se většina z vás teprve vzpamatovává z vánoční atmosféry, my jsme na oslavy Silvestra již připraveni. A jelikož slavíme často a rádi, odpálíme ohňostroje už o něco dříve a to předsilvestrovským mejdanem Drumbassterds Take Over v pátek 29. prosince. Hudební sety a brutální mixy vám naservíruje banda z Drumbassterds Crew. Přijďte si je vychutnat a taky se s nimi naladit na příchod Nového roku!   

Drumbassterds Crew, funguje jako společný projekt od roku 2010, kdy se její zakladatel Volume Plus rozhodl posunout svoji vášeň na další level a propojil se s ostatními DJs a začínají ovládat pražské kluby. Počátkem února 2012 se rozhodli organizovat své vlastní eventy a zakládají klubovou noc DrumBox. Na svět přichází ale i další noc Double Trouble, ještě společně s Liquid Dnb Crew. V roce 2014 přichází do bandy další členové a v roce 2016 oprašují v té době již zaniklý DrumBox. Drumbassterds Crew má za sebou také celou řadu úspěchů, například vítězství v 5. ročníku ankety Czech Dnb Awards. Současně zazářil i Volume Plus, který se  umístil na 3. místě v kategorii Talent roku. Vítězství přichází také v 7. ročníku této ankety, kdy si odnesla crew hned dvě 1. místa v kategoriích Crew roku a Klubová noc roku /Double Trouble/.

Drumbassterds Crew tvoří zakladatel Volume Plus, Skáčko, Feela, Houbass, R-Flyer a Lifesize MC /UK/. 7 let na scéně přineslo spoustu podařených eventů se světovými producenty, tisíce odehraných parties a hlavně spoustu zážitků. Momentálně tato banda míří do Stormu se svým Take Over.

 LINE UP 
VOLUME PLUS /DRUMBASSTERDS & LET IT ROLL/
HOUBASS /DRUMBASSTERDS & BNC REC./
LIFESIZE MC (UK) /DRUMBASSTERDS & DRUID REC./
SKÁČKO /DRUMBASSTERDS/
FEELA /DRUMBASSTERDS/
R-FLYER /DRUMBASSTERDS/
MIKE CRUSH /LOCK N‘ LOAD/

◥ START 21:00 | KONEC 05:00 ◤

VSTUPENKY:
► VSTUP NA MÍSTĚ / ENTRY AT THE DOORS: 
50 CZK <22:00> 90 CZK

FACEBOOK:

Silvestrovská oslava v režii Let It Roll Crew ve Stormu

Ani letos jsme nepodcenili velkolepé silvestrovské přípravy a i pražský Storm nabídne jedinečný slavnostní mejdan pod taktovkou Let It Roll crew a dalších hostů. Do Nového roku vkročíte společně s hlavním headlinerem FORBIDDEN SOCIETY, chybět nebude legendární DJ PIXIE a také špička domácí drum & bass scény. Kromě pestrého soundu vás čekají welcome drinky, lahodné jídlo a special mapping. Tomu říkáme oslava jak se patří! Ještě přemýšlíte, kde strávíte poslední večer v letošním roce?

Forbidden Society, nezastavitelný, talentovaný a neustále originální, tak by se dala popsat cesta a produkce tohoto umělce. Jeho hudba má jasnou vizi, rychlé tempo a taky agresivní motor. Produkuje, cestuje po světě a kromě toho se věnuje i svému vlastnímu labelu. Ještě než se producent vrhnul do hudební scény naplno, původně to spíše vypadalo, že se vydá cestou punku a metalu. Teprve až později ho učarovaly elektronické žánry undergroundové scény a začal hrát na vinylech. Jak sám často tvrdí, nebrání se žádnému hudebnímu stylu a nemá vůči nim žádné předsudky. Razí heslo, že pokud je hudba dobrá, má tu správnou energii a drive, tak je to zcela v pořádku. Co se týče produkce se pro něj stali velkou inspirací producenti jako jsou Ed Rush a Technical Itch. V roce 2010 zakládá svůj vlastní label Forbidden Society Recordings.

 LINE UP 
Forbidden Society
Pixie
Bifidus Aktif
Akira
N:Force
One Way
PMDR
Upfockerz
Double You
Bicman

◥ START 21:00 | KONEC 07:00 ◤

PŘEDPRODEJ:
VSTUPENKY:

FACEBOOK

Zdroj: TS