Pavol Hammel dokončil nový album a vyráža na Best Of Tour!

Dvojnásobný krst čaká už v utorok Pavla Hammela! Nové skladby, ale aj osvedčené hity následne predstaví v pätnástich slovenských mestách na Best Of Tour.

Spevákovi Pavlovi Hammelovi v utorok 13. septembra pribudnú do diskografie dve novinky. Prvá, ktorá bude obsahovať najväčšie hity jeho doterajšej kariéry, vyjde pod jednoduchým názvom Best Of. Druhá s názvom Nočná galéria je Hammelovým štúdiovým albumom s desiatimi úplne novými skladbami.

Výber hitov Best of obsahuje 17 najznámejších a najlepších skladieb sólovej kariéry Pavla Hammela, ktoré predstaví spevák v novej podobe a nových aramžmánoch. Skladby, medzi ktorými sa nachádza aj napríklad Stále dokola, Dnes už viem, Cirkus Leto ci Čas malín, boli nanovo nahraté a Hammel na nich spolupracoval s osvedčenými spolupracovníkmi Jurajom Burianom, Marcelom Buntajom, Mikim Škutom, ale aj s členmi pražskej skupiny Alvik. Na albume sa podieľal aj legendárny Gábor Presser z kapely Locomotiv GT, ktorý zažiari na klávesoch v skladbe Túlavý psík. Novú podobu dostala aj kultová pesnička Mariána Vargu Ľalia poľná, ktorú naspieval spevák s pezinským chrámovým zborom Ad una corda.

Best Of aj Nočnú galériu pokrstí Pavol Hammel už 13. septembra počas koncertu v bratislavskom klube Atelier Babylon. Začiatkom októbra vyrazí na koncertné turné, na ktorom do začiatku decembra navštívi pätnásť slovenských miest a odohrá koncert aj v pražskom Divadle Kalich.


Termíny Pavol Hammel Best Of Tour:
13.9. Bratislava
6.10. Trnava
7.10. Banská Štiavnica
8.10. Nitra
9.10. Ružomberok
16.10. Patrizánske
17.10. Martin
7.11. Senica
8.11. Praha
28.11.  Žilina
29.11. Spišská Nová Ves
30.11. Prešov
1.12. Košice
2.12. Bardejov
3.12. Stropkov
4.12. Liptovský Mikuláš

www.pavolhammel.sk

Hammel Best of Cover

Zdroj: Silvia Turnerova
Publikoval: Redakcia GREGI.NET