Noc v znamení Depeche Mode! Po skončení koncertu pokračuje afterparty.

Štvrtok, 6. februára bude patriť všetkým fanúšikom dobrej hudby. Ako na krste albumu „Playing the angel“ povedal Laco Lučenič: „Kto má rád Depeche Mode, nemá pokazený vkus.“ Britská kultová kapela sa v rámci zimnej časti Delta machine tour opäť dostaví do Bratislavy.

Keďže koncert sa koná vo štvrtok (čo je vlastne malý piatok), po skončení koncertu je pripravená oficiálna afterparty, ktorá vypukne v novootvorenom klube Square pod tržnicou na Trnavskom mýte. Klub má špičkové hudobné a svetelné vybavenie, videoprojekciu a kapacitu 1000 depešákov. Výhodou je vzdialenosť od miesta konania koncertu, cca 10 minút pešo. Pred klubom je k dispozícii veľké parkovisko.

Počas „Black celebration“ noci zaznejú hity, rarity či live nahrávky kultovej trojice z Basildonu.

To najlepšie od britskej legendy ponúkne osvedčená trojica DJ-ov Diablo & Krto & Gabriel, ktorý sa postará aj o špeciálnu videoprojekciu, ktorá ponúkne známe klipy, ale aj raritné videá, rôzne televízne vystúpenia a fotografie z práve skončeného bratislavského koncertu.

Špičkový zvuk, projekcia, ale hlavne hudba povýšia túto noc na dokonalý a nezabudnuteľný hudobný zážitok po koncerte týchto legiend

Viac info o akcii na: www.depechemode.sk.

Vstupenky sú k dispozícii na www.predpredaj.sk ak sa nevypredajú, bude možné ich zakúpiť aj v deň akcie priamo v Square clube. Cena vstupenky je 5 € v predpredaji a 6 € na mieste.

Nájdete nás na facebooku:
https://www.facebook.com/DEPECHMODESLOVAKIAPARTIES
https://www.facebook.com/events/1378457379062377/
FB stránka klubu: www.facebook.com/thesquarebratislava

DM 2013 after party

Zdroj: DM