Nika Karch prichádza s novinkou In my head.

Slovenská speváčka Nika Karch prichádza pred letom s chytľavou piesňou  In my head, ktorá je jej prvou skladbou spievanou v anglickom jazyku.

Nika Karch - In my head

,,Rada skúšam nové veci a vždy som chcela mať aspoň jednu skladbu v angličtine. Keď som prvýkrát počula hudbu v štúdiu hneď som vedela, že práve do tejto skladby musím napísať anglický text ´´ hovorí michalovská rodáčka Nika, ktorá tak oprášila svoj obľúbený jazyk, keďže počas strednej školy študovala v americkom Arkansase.

K tejto novinke natočila aj videoklip, ktorý vznikal v krásnej slovenskej prírode v okolí Nitry pod taktovkou kameramana Stana Kováča. ,, Natáčanie klipu bolo dosť  náročné hlavne v pasážach točených v nákupnom centre, kde som musela stáť niekoľko minút bez pohnutia ´´ dodala sympatická speváčka. Okrem Niky si v klipe zahral aj Mišo Chrenko, ktorý skladbu spolu s Ľubom Korčokom produkoval a s ktorým Nika spolupracuje už dlhšie.

Nika Karch

,,Mišo je veľmi šikovný a talentovaný hudobník a veľmi sa teším, že na mojich najbližších koncertoch sa predstaví na pódiu spolu so mnou, keďže sa stal mojím novým bubeníkom v kapele ´´ dodala na záver Nika Karch.

Zdroj: Boris Karch, Manažér Nika Karch
Foto: Peter Baráth