Najväčší Rozprávkový Les je späť!

Prázdniny ponúkajú pre deti tie najkrajšie zážitky. Dňa 4.8.2012 sa vo Višňovom a v Rexovej Borine neďaleko Čachtíc ocitnete akoby šibnutím čarovného prútika v krajine rozprávkovej fantázie. Práve v tento deň na vás čaká Najväčší Rozprávkový Les, ktorý mení život malým aj veľkým.

Už od deviatej hodiny je vo Višňovom pripravená prechádzka lesom, v ktorom striehnu tie najnezabudnuteľnejšie dobrodružstvá a prekvapenia. Rytieri z SHŠ Banderium sa v rovnakom čase utáboria v Rexovej Borine, aby zaujali všetkých návštevníkov ukážkami zbraní a dobových súbojov. Nebude chýbať ani ochutnávka pôvodnej kuchyne, či
lukostrelecká strelnica.

Na priestore rozmermi možno neveľkého ihriska vo Višňovom budete vy aj vaše deti otvárať ústa v nemom úžase od nepreberného množstva rôznych atrakcií. Spomeňme len trampolínu a skákací hrad. Pred vami ožijú rozprávkové scény a bytosti, s ktorými sa môžete hneď na mieste odfotografovať. Keď sa vám už bude točiť hlava z toľkých zážitkov, ďalšiu energiu si hravo doplníte v atmosfére nefalšovanej večernej opekačky. Aká by to bola zábava bez hudby a tanca? Ani v tento večer tomu nebude inak. DJ Hallo roztancuje určite všetky vekové kategórie. Tešíte sa? My sa tešíme na vás.

rozpravkovy les a0 fin.jpg

Zdroj: Doubleagency
Publikoval: Redakcia GREGI.NET