MAJSELF v citlivej skladbe “Zrkadlá” prezradil, kto mu nastavil to jeho!

Po novinke “Cítim”, ktorá odštartovala release skladieb z nového, pripravovaného albumu prichádza Majself s ďalšou, ktorá dostala opäť svoj osobitý vizuál. Skladba “Zrkadlá” ukazuje aké je dôležité vedieť nastaviť zrkadlo aj sebe samému a nečakať, kým nás niekto pred neho postaví.

“Cítim” je zatiaľ prvou skladbou, ktorá ohlásila, že album je už pomaly a isto na ceste. Samotný prvý vizuál ku skladbe vznikol zo stretnutia medzi Majselfom a českým rádiovým moderátorom, kde si pri rozhovore hneď sadli a vznikol nápad na spoluprácu. Ďalší vizuál však interpret ponechal režisérovi klipu “Porcelán”, ktorý opäť vymyslel zaujímavý snímok, ktorý otvára fanúšikovi predstavivosť pod taktovkou Petra ´´P.graphy” Lašuta. 

“Ľudia v našom okolí majú často tendenciu hovoriť nám, že sme sa zmenili, keď sa rozhodneme správať alebo ísť smerom, aký nie je v rovnováhe s ich predstavou o nás. V takej situácii som sa ocitol pred časom aj ja a skladba “Zrkadlá” je pre mňa niečo ako mantra, preto aby som nikdy nezabúdal kto naozaj som, že je to môj život, moje víťazstva aj prehry. Bez ohľadu nato, čo hovoria ľudia v okolí, pretože niekedy sú tie ich reči iba “zrkadlom” ich samého seba”, hovorí Majself.

Tentokrát v hereckom obsadení sa objavil aj známy exotický herec Viktor Ibara z úspešného seriálu “Druhá šanca”. Rodák z Blatného pri Senci okrem herectva, študuje aj medicínu, pričom aktuálne sa nachádza v štvrtom ročníku. S raperom sa stretli na módnej prehliadke a hneď si ľudský sadli, preto aj Viktor prijal pozvanie na natáčanie klipu, ktorý si vyžadoval určite herecké skúsenosti. Hudobne song zastrešil opäť Majselfov dvorný producent Fillipian.

“Neľutujem nič…Všetko malo zmysel…
Aj keď najprv som ho nevidel a nechápal som, rána boli hmlisté..
Zažil som si čo som mal, nebo raj aj samopal, miznem…”
Majself.

https://youtu.be/HWxKkMvsn6Y
https://rukahore.ffm.to/majself_zrkadlo
https://www.instagram.com/majself_neptun
https://www.instagram.com/fillipian/
https://www.facebook.com/Majself

Zdroj: JANA TRELLOVÁ, PR / BRAND MANGER
Foto: Peter ´´P.graphy” Lašut