Mácháč 2018: Orjan Nilsen a Ben Gold přivezou trance nejvyšší kvality!

Osmnáctý ročník festivalu Mácháč nabídne v pátek hned dvě trancové hvězdy. Tou první je norský producent Orjan Nilsen, který patří od roku 2006 ke stěžejním tvůrcům na labelu Armada Music a je zároveň velmi oblíbeným spolupracovníkem Armina van Buurena. Tím druhým je britský mág Ben Gold, který bude zároveň zakončovat páteční program hlavní stage.

Orjan Nilsen
Téměř o každém dalším roku jeho kariéry mluví média jako o tom nejlepším a i přes úzkou spolupráci s Arminem patří rozhodně k těm, kteří mu jsou již delší dobu téměř rovnocenným partnerem. Za těch 12 let to dokázal nejen tím, co vytvořil ve svém studiu, ale také přístupem k hudbě, svým fanouškům a zapáleností pro to, co ho naplňuje. Na kontě má dvě studiová alba a jen za poslední rok vydal 9 skladeb, což lehce převyšuje jeho roční průměr. Letos bychom se snad mohli konečně dočkat dlouho připravovaného třetího alba, ze kterého již vydal např. singly Tradekraft a Iconic.

Orjan Nilsen Live @ A State of Trance 800

Ben Gold
Vizionář a jeden z těch, který si to slovo „originální“ může dát klidně jako titul před jméno. Aby také ne, když se za něj staví kromě Armina také Markus Schulz nebo Gareth Emery. Jeho předloňská hymna k ASOT s pořadovým číslem 750 s všeříkajícím názvem „I’m In A State Of Trance” nebo skvělé EP Twilight budou tím nejlepším zakončením pátečního programu hlavní stage.

Ben Gold – I’m In A State Of Trance (ASOT 750 Anthem)

24. – 25. 8. 2018
Máchovo jezero, pláž Klůček
Vstupenky na festival je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketpro.

www.festival-machac.cz

Zdroj: TS