LOVESTREAM FESTIVAL v roku 2023: Nový priestor, nový termín a headlineri IMAGINE DRAGONS!

LOVESTREAM FESTIVAL priniesol tento rok na Slovensko megahviezdy Red Hot Chili Peppers, Dua Lipa, ale aj Lost Frequencies, či Caluma Scotta. V roku 2023 čaká druhý ročník festivalu niekoľko zmien. Festival sa sťahuje na nové miesto a v novom termíne privíta opäť megahviezdu a jednu z najžiadanejších koncertných kapiel súčasnosti Imagine Dragons!

LOVESTREAM FESTIVAL ostáva v hlavnom meste, no v roku 2023 plánuje zmenu miesta, aby sa mohol stať plnohodnotným hudobným festivalom aj čo sa týka celkového vybavenia.

No najpodstatnejšou zostáva pre festival samotná hudba a radosť z nej, aj preto bude opäť končiť hviezdnym headlinerom, ktorým bude jedna z najžiadanejších kapiel súčasnosti americká pop-rocková skupina IMAGINE DRAGONS!

Tá k nám zavíta so svojou plnohodnotnou koncertnou šou plnou hitov MERCURY WORLD TOUR v nedeľu 20.augusta 2023.

Organizátorka Silvia Nemčovičová: „Po úvodnom ročníku festivalu sme chceli udržať latku rovnako vysoko, hádam sa nám to touto skvelou kapelou podarilo, teší nás to o to viac, že pôjde o 90-minútový plnohodnotný koncert, ktorý bude krásnym záverom nášho trojdňového festivalu. Aj kvôli tomuto headlinerovi sme sa rozhodli pre posun v kalendári na mesiac august – veríme, že to všetci fanúšikovia ocenia.“

Charakteristický zvuk, chytľavé melodické linky a množstvo hitov na konte – to sú Imagine Dragons v zložení Dan Reynolds, Ben McKee, Wayne Sermon a Daniel Platzman. Skupina patrí medzi jednu z najpredávanejších kapiel 21.storočia, doteraz predali viac ako 75 miliónov albumov a na svojom konte majú tri najlepšie rockové skladby desaťročia podľa magazínu Billboard: Believer, Thunder a Radioactive. Tento rok v lete vydali svoj 6.album Mercury- Act2, ktorý v septembri doplnila rozšírená edícia Night Visions k desaťročnému jubileu tohto ich debutového albumu.

Určite ani na Lovestream festivale nebudú chýbať hity ako Thunder, Natural, Demons, Believer, Bones či prelomovýRadioactive, na ktoré sa môžu všetci fanúšikovia tešiť už 20.augusta 2023.

Festival bude opäť pokrývať tri dni od piatka do nedele 18.-20.august 2023. Novinkou sú trojdňové vstupenky na festival a pozor! Prvých 5555ks za akciovú cenu 159,-(Cena sa bude zvyšovať). Podrobné info o cenách nájdete na www.lovestream.sk a www.Ticketportal.sk, kde v piatok 25.novembra o 11:00hod. odštartuje predaj 2.ročníka LOVESTREAM FESTIVALU!

Zdroj: TS