KVASfest: 17. marca v Bratislave.

Fanúšikovia rockovej hudby si opäť prídu na svoje. Po štvorročnej pauze sa 17. marca 2017 opäť uskutoční putovný klubový festival KVASfest, tentokrát v bratislavskom Majestic Music Clube.

KVASfest tradične ponúkne päť kapiel na jednom pódiu. Festival je známy tým, že prináša nielen overené, ale aj menej známe zaujímavé mená gitarovej scény. Program začne už o 19.00 hod.

Priestor dostanú bratislavskí rockoví veteráni Marhalen aj nováčikovia na scéne, Kristína Sabo s kapelou Leisure. V slovenskom éteri sú aktuálne známi rádiovým singlom Lucky You Can Pay My Bills. Leisure po vydaní EP a štyroch singlov v týchto dňoch nahráva nový album u Milana Cimfeho v SONO Studios v Prahe. Kapela má v pláne vydať svoj debut na jeseň 2017. Na KVASfeste zahrajú Leisure aj dve novinky.

V MMC zahrá aj česká legenda zo Zlína – kapela Premier, ktorá po slávnom období rokov 90-tych, kedy sa stala známou vďaka legendárnemu singlu Hrobař, prešla zaujímavou hudobnou cestou. Po siedmich albumoch a jednej výberovke  rockových skladieb vydal Premier v minulom roku aj zaujímavý unplugged album. Na KVASfeste však máme od českých muzikantov čakať to najlepšie z ich hlučnejšej tvorby.

Nekompromisní The Paranoid oslavujú v tomto roku dvoju desaťročnicu, tešia sa do MMC a fanúšikom odkazujú, že sa ukážu v plnej sile.

KVASfest svojím koncertom zavŕši energická Karpina, ktorá v týchto dňoch pracuje na novom singli. Recesisti z hlavného mesta zvyknú vždy prekvapiť bláznivou šou. Čiže okrem nadupaného koncertu môžeme čakať ich skvelú „najrockovejšiu pyrotechniku na slovenských pódiách“ a tiež, že si tradične nebudú dávaťservítku pred ústa. 

Bude to veľké a vy môžete byť pri tom!
Predpredaj vstupeniek je spustený cez sieť Ticketportal.

KVASfest 
17. marec, 19:00 hod
Majestic Music Club, Bratislava
event: https://www.facebook.com/events/1403573372986733/
vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=14447

Zdroj: Kvasfest