Kristína vypredala bratislavské NTC a jej  nový exkluzívny kalendár pokrstil Vašo Patejdl!

Speváčka Kristína má za sebou ďalší triumfálny rok, v ktorom potvrdila pozíciu jednej z najobľúbenejších popových speváčok v Česku a na Slovensku! Splnil sa jej veľký sen, počas tohtoročného turné totiž vystupovala v obrovských halách pred tisíckami ľudí a všade bolo plno! Spievala staršie hity, ale aj novinky „Si pre mňa best“, „Láska bombová“, či „Na vysokej skale“.

Vo vypradenej Aegon aréne NTC v Bratislave fanúšikovia doslova šaleli. Krásna speváčka podobne ako v minulých rokoch dokázala, že má nielen hudobný talent. Nafotila exkluzívny kalendár pre spoločnosť  AŽD Praha na rok 2017, ktorý na koncerte pokrstil Vašo Patejdl. Uznávaný skladateľ a spevák sa o Kristíne vyjadril ako o „živom vetre slovenskej popmusic“. Spolu si strihli pieseň „Poďme spolu lietať“, ktorá postavila na nohy celú halu. Kristína Peláková však napriek triumfu zostáva milým a skromným dievčaťom, ktoré si priazeň fanúšikov mimoriadne cení. 

Speváčka Kristína aj v roku 2016 dobýjala hudobné pódiá! Aktuálne má pred sebou posledné koncerty česko-slovenského turné, ktoré už teraz môžeme bez váhania nazvať obrovským triumfom. Krásna speváčka totiž dlhodobo spoľahlivo vypredáva aj tie najväčšie koncertné haly! 

„Každé turné má svoje čaro, no to tohtoročné dostalo ešte ďalší rozmer. Po prvý raz som totiž na vlastných koncertoch spievala v halách pred tisíckami ľudí! Splnil sa mi môj veľký sen. Cítim sa šťastne a ďakujem fanúšikom. Na koncertoch samozrejme nechýbali ani moje novinky „Si pre mňa best“, „Láska bombová“, či „Na vysokej skale“ a keď si ich ľudia so mnou spievali, bol to ten najkrajší pocit. Veľmi sa teším, keď sa moje piesne dotknú sŕdc ľudí,“ vraví sympatická Kristína.

K najúchvatnejším koncertom v rámci turné patrilo Kristínino vystúpenie v Aegon aréne NTC v Bratislave. Obrovská hala bola zaplnená do posledného miesta, nadšení fanúšikovia od malých detí po seniorov spievali s Kristínou každú pesničkou. Mladá umelkyňa opäť predviedla, že má aj iný ako hudobný talent. Nafotila exkluzívny kalendár na rok 2017 pre spoločnosť  AŽD Praha, ktorú pokrstil priamo na koncerte Vašo Patejdl.

Fotenie kalendára bolo veľmi pohodové. Tento rok som pocítila ešte väčšiu tímovú súhru, boli sme na pľaci zohraté, vždy dobre naladené a aj napriek rôznym „náladám“ počasia sme to dali s úsmevom. Kalendár som opäť nafotila s úžasnou fotografkou Petrou Ficovou, oblečenie navrhla a šila Jana Gavalcová a tvár a vlasy som zverila do rúk Lucke Ružovej a Veronike Vargovej. Vaša Patejdla som vybrala za krstného otca, pretože je to úžasný spevák a skladateľ, je to jednoducho človek, ktorého si veľmi vážim,“ dodala  Kristína.

Vašo Patejdl „okorenil“ koncert megahitmy „Voňavky dievčat“ a „Ak nie si moja“, a absolútne nadšene vyvolala pieseň „Poďme spolu lietať“, ktorú si strihol s talentovanou Kristínou. Fanúšikovia spievali spolu s nimi a nadšene tancovali. Legendárny spevák a skladateľ povedal, že rolu krstného otca kalendára prijal veľmi rád.

„Kristína je veľmi sympatické dievča, má pekné pesničky s výbornými textami Kamila Peteraja. Je to živý vietor našej slovenskej popmusic. Kalendáru želám, aby visel v čo najväčšom počte príbytkov, izieb a bytov. Nám želám, aby ten rok, čo máme pred sebou bol pre všetkých úspešný a šťastný a Kristíne prajem, aby sa jej darilo tak ako doteraz. Aby mala stále viac takýchto úžasných poslucháčov a aby bol rok 2017 jej hudobným rokom,“ vyznal sa Vašo Patejdl.

Do Vianoc čaká obľúbenú Kristínu ešte niekoľko koncertov na Slovensku a v Česku. Triumfálny rok uzavrie vystúpením na silvestrovskej akcii vo Vysokých Tatrách. Medzi tým si ale mladá umelkyňa užije sviatky v kruhu rodiny.

„Na vianočne sviatky sa už veľmi teším. Sú to pre mňa jedny z najkrajších sviatkov v roku, keď si môžem vychutnať dni s rodinou, ktorú počas roka vídam veľmi málo. Teším sa na vianočné chutné jedlá, koledy a na všetko čo k Vianociam patrí,“ uzavrela Kristína.

Do nového roku 2017 vhupne Kristína takisto s gráciou, hneď v januári ju čaká niekoľko vystúpení na plesových zábavách. Viac informácií o jej aktivitách nájdete na www.kristinamusic.sk a www.facebook.com/kristinapelakova.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: Patrik Ratajský