KRISTINA TRAN V ÚDERNEJ SKLADBE „KARMAGEDDON“ UPOZORŇUJE NA ZÁVAŽNÝ PROBLÉM NAŠEJ  ZEME!

Kristina Tran novou skladbou „KARMAGEDDON“ priniesla aj hudobnú správu o chystanom EP, ktoré vyjde už tento mesiac a nesie rovnako úderný názov ako prvotná skladba – TRANSMISSION! Samotný song poukazuje na závažnú problematiku našej Zeme, preto aj celkovo videoklip režisérky Enejdiej podčiarkuje hodnotný odkaz speváčky.

Skladba, ktorá nesie názov „KARMAGEDDON“ vznikla v spolupráci so skladateľom a hudobníkom Matejom “LilMax” Miklošom a nesie v sebe emotívny pohľad speváčky na dopady klimatickej krízy. Svoj rastúci záujem o vážne témy využila hudobne Kristina na to, aby na tento problém upozornila aj týmto spôsobom. Novinka prichádza v podobe experimentálneho videoklipu a zároveň ním vyjadruje podporu ľuďom, ktorí sa tejto problematike aktívne venujú. Preto v skladbe počuť známe hlasy, ktoré sa pravidelne angažujú v rôznych organizáciách na pomoc našej Zemi, či prostredia okolo nás. Samotná speváčka však svojej profesii ostáva verná a „KARMAGEDDONOM“ chcela len poukázať nato, čo sa deje okolo nás.

“Neoznačujem sa za aktivistku, nakoľko tejto téme nevenujem toľko času a energie, ako napríklad ľudia z iniciatívy #klimaťapotrebuje. Práve ich hlasy ma inšpirovali k vzniku Karmageddonu a vďaka hudobnému suportu Mateja “LilMaxa” Mikloša som mohla svoje pocity naplno vyspievať”, uzatvára Kristina Tran.

„…čo dáme von, stonásobne sa nám vráti späť…“

#klimatapotrebuje #sabosebou
Michal Sabo / https://www.instagram.com/mxsabo/
Natália Pažická / https://www.instagram.com/nataliapazicka/
Zuzana Dutková / https://www.instagram.com/zuzanadi/
Marta Fandlová / https://www.instagram.com/martafandlova/
Jakub Filo / https://www.instagram.com/jakub.filo/
Jakub Hensel / https://www.instagram.com/jakubhensel/

INSTAGRAM – https://www.instagram.com/kristinatran_music/                      
FACEBOOK – https://www.facebook.com/kristinatranofficial/

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE
Foto: Helena Krivankova