Krásna tanečnica Yasmin v novom videoklipe Bystríka!

Novú skladbu „Nech to trvá“ predstavil spevák Bystrík už počas leta. Vznikla ako klasický príbeh o láske, s hlavným motívom milovať a byť milovaný.

V týchto dňoch k nej spevák zverejňuje aj krásny, jednoduchý videoklip. „Pesničku sme okamžite začali hrať aj na našich koncertoch a má fantastické ohlasy. Ľudia si ju spievajú a nás to veľmi teší. Preto som si povedal, žeby bola škoda nenakrútiť k nej videoklip. Navyše, pre mňa samého je veľmi silná a verím jej,“ hovorí Bystrík.

K nakrúcaniu videoklipu si pozval Jozefa Koháryho, skúseného režiséra, ktorý v minulosti spolupracoval aj s Peter Bič Projekt, Máriou Čírovou či skupinou Hex.

„Pesnička má veľmi silné posolstvo, preto sme sa rozhodli poňať videoklip naozaj veľmi jednoducho. Myšlienka obsadiť tanečnicu prišla od Jožka a ja som iba súhlasil,“ vysvetľuje Bystrík dôvod, prečo sa rozhodli obsadiť do klipu tanečnicu Yasmin Taty.

bistrik_band

„Prvýkrát som ju videl tancovať s ich skupinou Streetbeats Crew na jednom podujatí. Je to mladé, charizmatické dievča, je úžasne talentovaná a hlavne, má brčkavé vlasy ako ja. Choreografia bola improvizovaná, a keď začala tancovať, celý štáb pozerať s otvorenými ústami. Pre nás samotných to bol zážitok. Dúfam, že bude aj pre ostatných, ktorý si náš videoklip pozrú,“ dodáva Bystrík.

 

Pesnička „Nech to trvá“ je prvým singlom z pripravovaného albumu, ktorý Bystrík v týchto dňoch nahráva.

Viac informácií nájdete aj na: www.bystrik.com, alebo na Facebooku:  www.facebook.com/BystrikOfficial/

Zdroj: Street Production