Kontroverzná kapela Karpina nakrúcala videoklip k novej skladbe na záchodoch!

Rocková kapela Karpina, ktorá tento rok oslavuje 25-te narodeniny, nakrúcala videoklip k novému singlu na záchodoch legendárneho klubu! V klipe aj v piesni o osudovej láske dvoch ľudí zostala kultová skupina verná typickému čiernemu humoru.

Pri nakrúcaní asistoval dokonca Major Zeman! Novú skladbu spolu s videoklipom predstaví skupina Karpina v polovici februára. Novinku kultovej bratislavskej skupiny si fanúšikovia naživo vypočujú na slávnostnom koncerte 20. februára v bratislavskom MMC!

Kapela Karpina chystá pre fanúšikov bombu! Nahrala novú skladbu o osudovej láske so štipkou čierneho humoru, ktorým sú bratislavskí rockeri známi. K skladbe nakrúcali hudobníci originálny videoklip, ktorého dej sa odohráva v legendárnych bratislavských kluboch na v vskutku netradičných miestach!

„Karpina pokračuje v tradícii čierneho humoru, ktorý nám bol už v minulosti vlastný. Skladba je o stretnutí dvoch ľudí a vzplanutí citov, ktoré sa končí tragicky. Klip sme nakrúcali v koncertnej sále legendárneho bratislavského klubu Randal. Ďalšie scény sa odohrávajú na záchodoch tiež legendárneho klubu MMC. Pri filmovaní bola veľká sranda, ktorá vyplýva už zo samotných scén, hlavne tých zo záchodov. Viac neprezradím, pretože pieseň si budete môcť aj s videoklipom pozrieť už v polovici februára.“ Vysvetlil s úsmevom Peter Deák, líder kapely Karpina.

DSC0021

Neobyčajný klip si kapela režírovala sama v spolupráci so Silviou Rákociovou. Kameramanom klipu je Martin Kolejak a producentom Patrizio Gente.

„Nakrúcanie s Karpinou bolo originálne tak ako je aj celá kapela. So skupinou sa poznáme dlho, no spolupráca takéhoto druhu s chalanmi bola premierová. Okrem toho, že deň pred nakrúcaním Perinbaba poslala veľkú zásielku snehu na naše cesty, išlo všetko ako hodinky. Kapela je skvelá, s Peťom sme sa snažili skĺbiť naše predstavy tak, aby to bolo karpinovské, ale aby to aj dobre vyzeralo. Pri záverečnej scénke asistoval samotný Major Zeman. Myslím si, že sa máte na čo tešiť.Prezradila spolurežisérka Silvia Rákociová z agentúry VISIONFILM.

Nový singel predstaví bratislavská rocková kapela Karpina naživo na koncerte 20. februára 2015 v bratislavskom klube MMC. Pri príležitosti 5. výročia legendárneho klubu a 25. výročia existencie kultovej bratislavskej kapely odznie na koncerte prierez toho najlepšieho z tvorby Karpiny. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na skladby z albumov „Prievidza“ a „Triptych“. Publikum zažije okrem originálnej hudby aj jedinečnú bombastickú šou s pyrotechnickými efektami a špeciálnymi kostýmami. Chýbať nebudú ani hostia – kapely Medial Banana, Rust 2 Dust, Metallica Intrepid a česká kapela Premier. Vstupenky na  jedinečný koncert kapely Karpina si môžete kúpiť v sieti Ticketportal https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=20460.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.
Foto: Silvia Rákociová VISIONFILM