Karolína Chomisteková: Chcem prezentovať našich módnych tvorcov.

Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková si obľúbila tvorbu slovenských módnych návrhárov. A hoci zostávajú do jej odchodu na svetovú súťaž krásy Miss World ešte  zhruba tri mesiace, už teraz sa pripravuje, v čom bude slovenské farby reprezentovať.

,,Šaty od domácich módnych tvorcov sú krásne a okrem dlhých rób na slávnostné recepcie Miss World si určite zoberiem aj modely na bežný deň z dielne našich dizajnérov,“ uviedla Chomisteková, ktorá bola vo štvrtok večer hosťom módneho návrhára Libora Komosného pri príležitosti oficiálneho predstavenia nového e-shopu inperia.sk, ktorý predstavuje slovenských i českých módnych dizajnérov  a ich najnovšie kolekcie.

Inperia chce súčasnú módnu tvorbu ešte viac sprístupniť verejnosti a zároveň vytvoriť priestor pre mladých začínajúcich slovenských návrhárov i pre etablované hviezdy a pomôcť im presadiť sa nielen doma, ale i v zahraničí.  Predstavuje modely návrhárov ako Libor Komosný, Veronika Kostková, Veronika Lokajíčková IVVE, Michaela Ľuptáková či Marcel Holubec. Všetky spája originalita, dizajn, tradícia a vysoká kvalita ručnej práce.

,,Chceme priniesť autorské kúsky, limitované série a kolekcie do všetkých šatníkov,” hovorí konateľka inperia.sk Lenka Melišková s tým, že ambíciou tohto eshopu je ponúknuť aj ďalšie dizajnové veci od slovenských tvorcov. Či už sú to hodinky, kabelky a doplnky.

Zdroj: Forza, a.s.