Kapela Neverback sa zamilovala.

Je to však remíza medzi sexi babou a štvorkolesovým tátošom. Kapela Neverback totiž našla vďaka nakrúcaniu klipu novú múzu aj odpoveď na otázku, čo chce mať raz každý jej člen v garáži.

Mladá slovenská kapela Neverback sa hlási o slovo s novým videoklipom. Vznikol k songu Priznávam, ktorý je novinkou v repertoári tejto štvorice. Klip bol premiérovou spoluprácou s tímom VLN production a vyšiel pod hlavičkou agentúry Žijeme hudbou.

neverback2

Keďže sa na pľaci stretlo veľa kreativity, posunul sa pôvodný plán dokončenia videoklipu, čo však jeho kvalite vôbec neubralo, práve naopak, no isté obavy tu boli. „Chceli sme dať von letný videoklip, takže nás chytala panika, či to stihneme v letnom čase, ale aspoň si naši fanúšikovia pri jeho pozeraní leto virtuálne predĺžia,“ hovorí Marcel Dragúň, líder kapely Neverback.

Zábery do videoklipu Priznávam sa točili v Žiline a v Nitre. Práve pod Zoborom mali chalani možnosť previezť sa v poriadne imidžovom kabriolete, ktorý im zapožičal kamarát. „Do toho auta sme sa hneď všetci zamilovali. Je to stará klasika, Mercedes, ročník 1992. Snáď ho raz niekto z nás bude mať v garáži,“ vyjadruje želanie líder kapely Neverback, ktorému však pri šoférovaní tohto krásavca nebolo všetko jedno.

„Jeho cena je dosť vysoká, vzhľadom na honoráre mladej kapely. Dosť som sa bál, aby som ho majiteľovi vrátil v pôvodnom stave,“ priznáva Marcel. Pokojnejší už hudobníci mohli byť pri Dominike Némovej. Aj táto príležitostná modelka v klipe účinkuje. Otázkou zostáva, či kapelu Neverback viac opantalo auto alebo krásna baba. „Až do prvého náhľadu klipu sme nevedeli, kto bude naša ďalšia múza, no keď sme si ho spoločne pozreli, asi 5 minút bolo úplné ticho. Bola perfektná!,“ nešetrí chválou Marcel Dragúň.

Kapela Neverback chce pokračovať v trende singlov. Postupne ich bude zverejňovať a nakoniec z nich pripraví nový album. Na nové songy sa fanúšikovia môžu tešiť na jar 2016, kedy Neverback vyrazí na veľké turné.

Zdroj: Agentúra Žijeme hudbou