JAKE GYLLENHAAL SI V NAJNOVŠOM FILME ZAHRAL DO HUDBY OD SLOVÁKA.

Phil Phauler je meno, ktoré na Slovensku nie je zatiaľ známe, no v zahraničí nám tento mladý dvadsaťštyri ročný chalan robí obrovskú radosť! Máme plno talentovaných producentov v zahraničí, ktoré úspešne reprezentujú našu krajinu, a práve Philovi sa podarilo svojou hudbou uplatniť vo filmovom svete. Po piatich rokoch sa vrátil do rodnej krajiny, aby spolu s hviezdou z Litvy natočili svetu odkiaľ pochádza.  So songom “WICKED GAMES” si ho všimli už zahraničné média.

Určite, keď si spomenieme na jeden z najkontroverznejších filmov v kinematografii – Skrotená hora, vybavíme si hlavných hercov. A práve jeden z nich, ktorý sa neskôr objavil aj v hlavnej úlohe vo filme Spider-man, Princ z Perzie či najnovšej snímke na Netflixe „VELVET BUZZSAW“  – Jake Gyllenhaal sa spája s naším mladým producentom. V aktuálnom filme si zahral po boku Johna Malkovicha či Rene Russo a to v sprievode hudby Phila Phaulera, ktorá dostane vizuálnu podobu budúci týždeň. Produkcii sa venuje približne 7 rokov a na hudobnom konte má niekoľko úspešných remixov ako napríklad Nirvana „Smells Like Teen Spirit“, ktorý nedávno dosiahol neskutočných 13 miliónov videní alebo remix na skladbu od Aron Chupa „Albatros“,  na ktorý dostal uznanie a podporu od samotného interpreta.

„ Odišiel som študovať do Anglicka hudobnú produkciu a business manažment, vtedy som si všimol tvorbu Ofelije, ktorá síce pracovala ako profesionálna modelka, no do Londýna pricestovala aj kvôli hudobnej stáži. Cestovala vtedy trasu Čína – Londýn, no videl som na nej, že hudba ju baví viac. Našli sme sa vtedy na sociálnych sieťach, oslovil som ju, a odvtedy pracujeme spolu“, hovorí Phil.

Došiel moment, kedy sa Ofelija prihlásila do Eurovízie, kde ukázala, že jej hlas je výnimočný. No postup a ovácie v krajine si vyslúžila až v X Factore .  „ No tesne pred bránami, v rozhodujúcom kole jej však v polovici skladby odišiel hlas a žiaľ ďalej nemohla postúpiť. Každopádne sme si povedali, že sa nevzdáme,  a ako sme najprv tvorili pre zábavu, tak sme sa tomu začali venovať serióznejšie, podporujeme a inšpirujeme sa navzájom. Som rád, že prijala pozvanie na Slovensko a môžem jej ukázať našu krajinu“, vysvetľuje mladý producent.

Phil sa na Slovensko vrátil po takmer piatich rokoch a spoločnosť mu robí práve Litavská kráska Ofelija, a práve tak vznikol vizuál ku skladbe „WICKED GAMES“, ukázať jej, že nie je stratená v novej krajine, keď má pri sebe toho správneho človeka. Snímka vznikla pod taktovkou klipového režiséra Adriána Kutného, v spolupráci s Mavrvov production a krásna Ofelija sa tak stratila, a zároveň našla v najznámejších bratislavských uličkách.

https://itunes.apple.com/gb/album/wicked-games-single/1453529271
https://open.spotify.com/track/7iCj5nxPr85iqorP1JJ3NM?si=h_AnrslaTsGEfrjAAyl_tw
https://www.youtube.com/watch?v=XdAR-lK43YU
https://www.instagram.com/philphauler/
https://www.instagram.com/ofelijaofficial/
https://www.instagram.com/phaulerxofelija/
https://www.facebook.com/phaulerXofelija/

Zdroj: PR MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ
Foto: Fcb Phauler X Ofelija