IN CASTLE 2019 oznamuje prvé meno: Whitesnake!

Po úspešnom prvom ročníku prichádza projekt IN CASTLE so zverejnením prvého mena z programu na rok 2019. Organizátori Agentúra KVAS a Dom Kultúry Sereď pozvali do Zámockého parku a Amfiteátra Sereď britskú skupinu WHITESNAKE! Legendárna rock’n’rollová kapela zavíta na Slovensko 5. júla 2019.

Skupina založená spevákom skupiny Deep Purple Davidom Coverdalom v týchto dňoch na svojej stránke zverejňuje prvé dátumy koncertov budúcoročného „Flesh & Blood“ turné. Medzi svetovými zastávkami sa tentokrát nachádza aj Slovensko.

Pozývame vás na strhujúci koncert WHITESNAKE plný nových skladieb z trinásteho štúdiového albumu nazvaného „Flesh & Blood“, ktorý vyjde začiatkom roku 2019, a tiež overených hitov ako napríklad Here I Go Again, Is This Love či Still Of The Night.

„Veľmi sa tešíme, ze zahráme na IN CASTLE v Seredi na Slovensku v lete 2019. Spolu s vami, našimi fanúšikmi, si pripomenieme tohtoročné 40-te výročie kapely Whitesnake, viac ako 4 dekády plazej zábavy. Ďakujeme všetkým fanúšikom – za zážitky aj stretnutia. Za tie roky sú vás milióny a my sme poctení…pozývame vás na náš koncert,“ odkazuje fanúšikom spevák David Coverdale.

WHITESNAKE zahrá v zložení: David Coverdale – spev, Reb Beach – gitary, Joel Hoekstra – gitary, Michael Devin – basgitara, Tommy Aldridge – bicie, Michele Luppi – klávesy.

Séria letných koncertov pod holým nebom IN CASTLE bude pokračovať aj v roku 2019. Koncerty opäť prebehnú v krásnom prostredí Zámockého parku a Amfiteátra v meste Sereď. Podľa ohlasov z prvého ročníka sa v prostredí plnom krásnych starých stromov cítili príjemne mnohí návštevníci zo Slovenska i zo zahraničia a pochvaľovali si aj účinkujúci. Po skúsenostiach z leta organizátori pripravujú niekoľko nových vylepšení a nápadov na plynulejší priebeh koncertov. Čoskoro zverejnia ďalšie mená z pripravovaného programu.

Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal.
https://www.ticketportal.sk/Event/IN_CASTLE_2019_WHITESNAKE_UK

IN CASTLE 2019
WHITESNAKE (UK)
5.7.2019, 20:00 hod.
Zámocký park a Amfiteáter
Sereď

www.whitesnake.com
www.agenturakvas.sk

Zdroj: Agentúra KVAS