Hip Hop Žije ponúkne aj Streetball, Tanečný workshop, Graffitti jam a mini rampu.

Na festivale Hip Hop Žije, ktorý sa bude konať už budúci týždeň na Zlatých pieskoch to vyzerá na bohatý sprievodný program.

Siedmy ročník STREETSPORTLINE https://www.streetsportline.sk/ Streetballu sa uskutoční práve na HHŽ. Hrať sa bude v sobotu cez deň na profesionálnych basketballových kurtoch. V prípade, že máš záujem si zasúťažiť so svojim teamom, tak neváhaj – všetky potrebné informácie ohľadom prihlášok nájdeš TU.

Neodmysliteľným elementom hip hopu je tanec. O veľmi unikátny tanečný workshop sa taktiež v sobotný deň postará crew, ktorá si hovorí StreetCom. Počas tohto tanečného programu sa dozvieš o historii hip hopu ako tanečného štýlu a jeho kultúry od tých najpovolanejších na Slovensku. O zábavu a energiu sa bude po celý čas starať speaker Osťo (StreetCOM, Hip Hop Reality), o hudbu sa postará BJ Piggo a celý tento program bude zavŕšený workshopom pre vás, fanušikou hip-hopu, ale taktiež laikov či nadšencov. Tento workshop, ktorý je samozrejme zadarmo pre všetkých návštevníkov bude vedený tanečníkom Marowom (Hip Hop fakulta, The Pastels).

StreetCom Workshop si môžeš vychutnať v sobotu 29. 06.  od 18:00 do 20:00 na Urpiner Dj Stage-i

Všetci writeri pozor! HipHop Žije Rooftop Graffiti jam & Graffiti battle ponúkne v piatok aj sobotu priestor si zasúťažiť a vyhrať vecné ceny. Prihlásiť sa do jednotlivých battlov možete prostredníctvom roof top fan page alebo na mieste.

Program by mal vyzerať nasledovne:

Piatok: Rooftop Graffiti jam pre prihlásených, budú sa malovať Rooftop steny. Sobota: Rooftop Sketch Battle:  súťažiť bude pre 12 ľudí, 1 hodinu s markermi Molotow 127HS a Molotow BASIC. Cena za prvé miesto:  2 sady Molotow BASIC set. Rooftop Throw-up Battle: súťažiť bude 12 fellas, 3 kolá, výťaz získa Molotow Adrenaline Pack

Ak si skôr fanúšikom adrenalínu v športe, tak si môžeš zajazdiť na minirampe, ktorú prinášajú chalani z F-S Teamu. Mimo toho, že si môžeš zajazdiť na rampe, tak sa na nej odohrá aj niekoľko exhibičných blokov. Za skateboarding sa odprezentujú Lukáš Mihalec, Juro Vartík, Marek “Aktyf” Jača, Braňo Mrváň, Braňo Moravčík. Inline: Karol Ileš, Martin Darnadi a BMX uzatvára Majo Meszároš.

Piatok: 17:30 exhibícia, 21:30 nočná foto session
Sobota:
15:00 a 20:00 exhibície

Lístky na festival www.hiphopzije.sk si môžeš zakúpiť za zvýhodnenú predpredajovú cenu tu https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=18063

Zdroj: Hip Hop Žije