H16 SA SPÁJA SO ZÁSTUPCAMI NOVEJ ŠKOLY V PODOBE NOVÉHO KLIPU „ZLOM VÄZ“!

O tom, že H16 sa chystá ovládnuť slovenskú rapovú scénu s čerstvým albumom LOCKDOWN MUSIC, niet pochýb. Postupne dostávame možnosť spoznávať jednotlivé tracky aj po vizuálnej stránke a k slovu sa dostáva jedna z najavizovanejších featov v histórii H16 so skladbou „Zlom väz“ .

Samotný Majk Spirit postupne informoval na svojich sociálnych sieťach o jednotlivých skladbách z nového albumu. Z toho, čo napísal, niet pochýb o tom, že H16 nestratila nič na kvalite a originalite, práve naopak. H16 si na svoj aktuálny album LOCKDOWN MUSIC pozvala skutočne silný zástup hostí, pričom väčšina z nich sa predstavila práve na čerstvom tracku „Zlom väz“.

Do hudby, ktorá rovnako ako samotný názov vzdáva hold kultovej veci „Break Ya Neck“ od Bustu Rhymesa doplnili okrem chalanov z H16 aj lídri novej rapovej vlny  – Dokkeytino, Sak10denz, Pridenyyy, Radikal Chef a Yungfakgod. Táto kombinácia v sebe skrýva veľký potenciál, keďže sa môžeme tešiť na prepojenie takzvanej starej a novej školy. Okrem toho, že H16 dala priestor mladým talentom svedčí aj vizuál ku skladbe, kde sa za režisérskou stoličkou objavil Daniel Kristl, známejší pod pseudonymom Danpingdon, ktorý sa za uplynulý rok staral o jedny z najkvalitnejších videoklipov v prostredí rapovej scény Slovenska a Česka.

Viac info: https://www.youtube.com/watch?v=cv6OkO5OBbc
NOVÝ ALBUM LOCKDOWN MUSIC: https://shop.rukahore.sk/h16/balik-cd-mikina-lockdown-music
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/h16crew/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/H16.sk

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE
Foto: YouTube Ruka Hore