Petržalská formácia H16 pokrstí sólové projekty Otecka a Ciga už tento piatok v Nu Spirit Clube.

Petržalskí pančlajneri Otecko a Cigo z formácie H16 pokrstia v piatok 18. Septembra svoje sólové albumy v bratislavkom Nu Spirit Clube. Okrem ich koncertov čakajte viacerých hostí nielen na mikrofóne (Majk Spirit, Supa, Pil C, Elpe, Adiss a MPP), ale aj za DJským pultom (Grimaso, Roman Zámožný a Metys).

Bratislavský pančlajner Otecko, známy aj pod prezývkami Kardinál Korec, Killa Korec, Kardinál či v neposlednom rade Otis, pokrstí svoj druhý sólový album, ktorému dal jednoduchý názov O.T.I.S. (Opisujem tu iba skutočnosť).

Album vydal pod svojim domovským labelom Spirit Music labelom, na ktorom nájdeme hostí Supa, Majk Spirit, Pil C, Elpe, Abe, Grimaso alebo DJ Wich. Na albume nájdeme prísnych pančlajnov aj našu obľúbenú sklabu TLAK. Po prvom sólo albume ‚To som ja‘ tak pripravil pre svojich fanúšikov lahôdku, ktorá posadila na riť snáď každého. Aj vďaka uvedomeniu si predošlých chýb nájdeme na albume 10 producentov, avšak len jednu speváčku a štyroch raperov na feate, čo pridáva albumu naozajstného Otecka v plnej zbroji. V sobotu 18teho septembra môžete očakávať Otisa na stagei proti celému svetu!

Cigo, vlastným menom Juraj Wertlen, sa vydal cestou svojich jednašestka bratov a v roku 2015 vydal svoj dlhoočakávaný debut ‚Malý Princ‘. Produkciu albumu zastrešil dvorný producent Abe a Cigo sa postaral o kvalitných 15 skladieb, kde si na spoluprácu pozval handlovské duo Moja Reč, Elpeho, Adissa a Nicole s Veronikas.

Ich výnimočné koncerty, krst oboch albumov a mnoho hostí zažijete v domovskom stánku raperov, Nu Spirit Clube už v piatok 18.9.

Predpredaj v sieti ticketportal za 7€ (plus manipulačný poplatok). Cena listka na mieste bude 9€

EVENT: www.fb.com/events/822552337863285/
LÍSTKY: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=21298

H16_night_A6

Zdroj: Nu Spirit