Finalistky Miss Slovensko ako zvodné múzy-

Stali sa z nich múzy! Finalistky Miss Slovensko 2013, na ktoré v nedeľu 14. apríla originálna televízna fashion show, pózovali pred pár dňami v odvážnych pózach a plavkách pred objektívom dizajnéra a fotografa Lukáša Kimličku.

Originálne bude aj nedeľňajšie finále v priamom prenose TV JOJ, z ktorého napokon vzíde nová Miss Slovensko. O tom, ktorá to bude, rozhodne porota na čele s riaditeľkou súťaže Magdalénou Šebestovou.

Svoj hlas dostanú aj diváci, ktorí aj počas priameho prenosu môžu rozhodovať o titule Miss Sympatia. Výťažok z tohto hlasovania poputuje na charitatívne účely, konkrétne na letný tábor pre deti z Detského domova v Ružomberku. Počas večera dievčatá predvedú množstvo zaujímavých kolekcií, medzi nimi napríklad plavky svetoznámej značky Versace či spodnú bielizeň Roberto Cavalli. Všetko v originálnych stylingoch. Priestor dostane aj jeden český a jedenásť slovenských módnych návrhárov, ktorí pre finalistky vytvorili záverečnú kolekciu spoločenských šiat.  Sú nimi Libor Komosný, Lukáš Kimlička, Veronika Lokajíčková, Jana Kuzmová, Fero Mikloško, Jana Jurčenko, Veronika Kostková, Monika Vontszemuová, Michaela Ľuptáková, Zlatica Hujbertová, Robert Bartolen a Izabela Komjáti.

K hlavným cenám, ktoré získa víťazka Miss Slovensko 2013 patria honorovaná zmluva s Produkčným domom Forza, postup na svetovú súťaž Miss World, nový štýlový Opel Adam, kompletne zariadený komfortný 3-izbový byt na jeden rok v nadčasovom projekte SKYBOX, luxusná posteľ od spoločnosti Saffron, dovolenka na ostrove Boa Vista od CK Hydrotour a dámske náramkové hodinky Bvlgari od klenotníctva Alegra. Okrem toho získa množstvo ďalších hodnotných cien a darčekov. Podobne ako prvá i druhá vicemiss Slovensko, o ktorých tiež rozhodne porota. Prvá vicemiss Slovensko 2012 bude okrem toho reprezentovať našu krajinu na medzinárodnej súťaži krásy Miss International

Zdroj: Forza, a.s.