Fiedlerski páli hit za hitom a vydáva singel blackhole i s videoklipom.

Fiedlerski nelení a po svojom januárovom hite Pápá s Benom Cristovaom a Stein27 a s ktorým samimochodem stále drží v trendoch na Youtube a v Top Hits na Spotify, vydáva februárový singel Black hole, na ktorom spolupracoval so speváčkou Annabelle a britským rapperom V. I. C. Videoklip si už môžete pozrieť na YouTube a singel je dostupný na všetkých streamovacích platformách.

Black hole je pohodová feel-good skladba, s o trochu menej pohodovým obsahom. „Je to doslova o černý díře, do který se můžeme nevědomky dostat, když setrváváme ve špatnym stereotypu, co nás postupně rozkládá“ vysvetľuje Annabelle. Ku speváčke sa v druhej slohe pridáva britský rapper V. I. C, ktorý je pod menom@hellovicco stúpajúcou Instagramovou a TikTokovou hviezdou v Británii.

Videoklipu sa už tradične ujal režisér Ondřej Kudyn, ktorý s fiedlerskim začína tvoriť nerozlučnú kreatívnudvojicu. „Celý klip je takovým únikem ze stereotypu,“ popisuje Kudyn. „Orámování noční scénou představuje onu black hole, zatímco uvnitř je klip plný radosti, která vyplývá ze zpěvu.“ Zároveň dodáva: „S Fiedlerski a Annabelle rád pracuju, jsou super kombinace a světový zvuk se točí nejlíp.“

STREAMING
https://www.instagram.com/fiedlerski/
https://www.instagram.com/annabelle_sound/

fiedlerski feat. ANNABELLE & V.I.C – black hole
Autoři: Ondrej Fiedler, Anna Žitniková
ISRC: CZUM72100027
(P) 2021 Universal Music

Zdroj: Universal Music s.r.o.