Festival Svojšice oznámil pokračovanie festivalu.

Ředitel festivalu Svojšice oznámil pokračování festivalu i v roce 2016. Spolupořadatelem akce se nově stal tým agentury Beat Promotion, který pořádá festival Let It Roll. Festival se bude již tradičně konat v druhé polovině června v letním areálu Svojšice. Celkový koncept by měl zůstat zachován.

Na jaře roku 2015 oznámil pořadatel festivalu Petr Dzingel (Dj Džejár), že z osobních důvodů a pokud nenajde strategického partnera do dalších ročníků, bude aktuální 15. ročník poslední. Koncem roku 2015 bylo zveřejněno, že strategický spolupořadatel byl nalezen a festival proto bude moci pokračovat. Novým spolupořadatelem se stal tým agentury Beat Promotion, která stojí např. za festivalem Let It Roll a mnoha dalšími halovými eventy. Dle Petra Dzingela bude koncept festivalu zachován a snahou bude zavést několik inovací, které po dramaturgické a provozní stránce potěší návštěvníky. Návštěvníci se mimo jiné mohou těšit na přední zahraniční producenty a špičku domácích djs.

Další ročník festivalu Svojšice se uskuteční 17. června 2016 na tradičním místě v areálu Svojšic u Pardubic. Kompletní vyjádření promotéra Svojšic naleznete zde: https://bit.ly/1JFKkvM.

Předprodej vstupenek byl spuštěn 18. ledna 2016 v síti Ticketportal: https://bit.ly/1PbCigy

Festival Svojšice 2016
Termín festivalu: 17. června 2016
Místo konání: letní areál Svojšice u Pardubic
Oficiální stránky festivalu: www.svojsice.cz
Facebook festivalu: https://www.facebook.com/svojsice/
Facebook event: https://www.facebook.com/events/1341210659238523/

svojsice_2016_vizuál

Zdroj: Svojšice