Anfisa Letyago a Frank Kvitta již tuto sobotu ve Svojšicích. Praktické informace pro návštěvníky a timetable.

Do přírodního areálu ve Svojšicích u Pardubic zavítá již v sobotu 10. července italská producentka a dýdžejku Anfisu Letyago, která zažívá doslova snový rok. Založením vlastního labelu N:S:DA. a vydáním EP s názvem Listen jen potvrdila pozici jednoho z největších nových talentů na techno scéně a po boku jmen jako Amelie Lens, Charlotte de Witte nebo Nina Kraviz začíná rychle obsazovat line-upy předních světových festivalů.

Nenechte si ujít její premiéru právě ve Svojšicích, je totiž dost pravděpodobné, že vzhledem k aktuálnímu vytížení se do České republiky hned tak zase nepodívá. Českým fanouškům navíc přislíbila tvrdý a rychlý techno set, který skvěle zapadne do konceptu festivalu. Stejně tak německý matador Frank Kvitta uzpůsobí výběr tracků pro speciální B2B vystoupení s Lukem Sunem.

TIMETABLE
17:00 Carl W
18:00 Orbith
19:30 Subgate B2B Tibiza live!
21:00 Thin & Thick
22:30 Kaisersoze
24:00 Anfisa Letyago
01:30 Džejár
03:00 Frank Kvitta B2B Luke Sun
05:00 Konec

Informace pro návštěvníky

Festival proběhne po vzoru loňské menší edice s jednou hlavní stagí, areál však nabídne plný festivalový komfort, jak jsou návštěvníci zvyklí. K dispozici bude např. úschovna formou uzamykatelných skříněk, nedaleké parkoviště, stanové městečko a pestrá nabídka na barech a stánky s kvalitním jídlem světové kuchyně.

Další informace najdete na https://bit.ly/3y5hVKi

Areál se otevře návštěvníkům v 17:00 a vstupenky bude možné po ukončení předprodeje v síti Ticketstream zakoupit v dostatečném množství také na místě.

Svojšice – Techno Will Never Die
Anfisa Letyago (IT), Frank Kvitta (D)
Orbith, Džejár, Subgate, Tibiza, Thin & Thick, Kaisersoze, Luke Sun, CarlW
10. července 2021
Předprodej www.ticketstream.cz
Více info: www.svojsice.cz

Zdroj: TS