Fenomén LUNETIC zvoláva najskalnejšie fanúšičky.

Český fenomén Lunetic odohrá v závere tohto roka tri exkluzívne koncerty na Slovensku. Šepká sa o hudobnom comebacku roka – najslávnejšia chlapčenská skupina v našej histórii sa totiž vráti na koncertnú oslavu svojho 20. výročia na scéne v plnej pôvodnej zostave s Martinom Kociánom.

Vstupenky na narodeninové turné sú už v predaji exkluzívne iba v sieti Predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/lunetic-tour/ 

Lunetic vystúpi vo štvrtok 15. novembra v bratislavskom Majestic Music Clube, v piatok 16. novembra v prešovskom Encore clube a v sobotu 17. novembra v banskobystrickom klube Ministry of Fun.

Ako prezradili organizátori koncertnej šnúry, prvá vlna vstupeniek v Bratislave sa vypredala za jediný týždeň. Vzhľadom na vysoký záujem fanúšikov o slovenské koncerty organizátori spoločne so skupinou Lunetic pripravili veľké prekvapenie – dve exkluzívne autogramiády na Slovensku. Do predaja v rámci slovenského turné pridávajú špeciálne vstupenky, ktoré sú kombináciou vstupu na autogramiádu a vstupu na koncert po nej. „Autogramiády budú pred koncertmi v Bratislave a Banskej Bystrici. Uskutočnia sa v deň koncertov, v kluboch, kde sa koncerty odohrajú,“ vysvetľujú organizátori. „Po zakúpení tejto špeciálnej vstupenky budú mať fanúšikovia zaručený vstup na koncert v Bratislave alebo v Banskej Bystrici a zároveň skorší vstup do klubu, kde sa uskutoční autogramiáda pred koncertom,“ dodávajú. Na exkluzívne dve autogramiády sa dostanú len tí najskalnejší fanúšikovia fenomenálneho boybandu. V predaji je totiž dohromady iba 200 vstupeniek, 100 v Bratislave a 100 v Banskej Bystrici.

Vstupenky na koncert a autogramiádu v Bratislave v predaji tu:
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/lunetic-tour-20-rokov-bratislava/

Vstupenky na koncert a autogramiádu v Banskej Bystrici v predaji tu:
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/lunetic-tour-20-rokov-banska-bystrica/

LUNETIC TOUR – 20 ROKOV – SR
15.11. Bratislava – Majestic Music Club
16.11. Prešov – ENCORE the club
17.11. Banská Bystrica – Ministry of Fun

Viac info:  
www.lunetictour.cz
www.facebook.com/LuneticOfficial
www.instagram.com/lunetic_official

Zdroj: TS