ex presúva koncert v Banskej Bystrici, spevák Peter „Ďuďo“ Dudák skončil v nemocnici!

Spevák skupiny Hex Peter „Ďuďo“ Dudák skončil v nemocnici! Vysoká vyťaženosť kapely sa podpísala pod jeho zdravotný stav a museli ho hospitalizovať. Záverečný koncert úspešného turné v Banskej Bystrici sú tak HEX-áci nútení preložiť na január 2016!

Spevák, gitarista a skladateľ „Ďuďo“ sa z nemocnice fanúšikom ospravedlňuje. Sľubuje, že všetko vynahradí na koncerte 20. januára v Aule SZU v Banskej Bystrici!

Koncertná vyťaženosť obľúbenej skupiny HEX sa prejavila na zdraví speváka Petra „Duďa“ Dudáka. Skončil v nemocnici! Z tohto dôvodu kapela presúva koncert v Banskej Bystrici na neskorší termín.

„Mrzí ma, že v Banskej Bystrici nevystúpime už v decembri, ako to bolo naplánované. Veľmi som sa na to tešil. Sľubujem však, že sa rýchlo vyzdraviem a fanúšikom to vynahradím v januári,“ odkazuje z nemocničného lôžka Peter „Ďuďo“ Dudák.

Banskobystrický koncert mal byť záverečným koncertom úspešného „Všetko najlepšie acoustic tour“. HEX-áci ho preložili na 20. január 2016. V banskobystrickej Aule SZU vystúpia o 19:00. Doteraz zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Fanúšikovia, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 10.01.2016. Tých, ktorí si kúpili vstupenky cez internet, budeme kontaktovať prostredníctvom mailu cez sieť www.predpredaj.sk.

„VŠETKO NAJLEPŠIE ACOUSTIC TOUR“
20.01. 2015 – Banská Bystrica – Aula SZU

TS-HEX_tour-mesta3

Zdroj: Propaganda House s.r.o.