Druhá polovica 10. ročníka bratislava-inline sa začne koncertom Polemicu.

V prvý augustový piatok sa 10. ročník bratislava-inline presunie do svojej druhej polovice a keďže počas celej sezóny oslavuje narodeniny, facebookoví fanúšikovia mali možnosť zahlasovať za kapelu, ktorú by chceli na akcii vidieť.

Absolútnym víťazom sa stala kapela Polemic, ktorá vďaka spolupráci bratislava-inline s BKIS (Bratislavské kultúrne a informačné stredisko) a Auparkom zahrá v piatok 2. augusta v priestoroch oddychovej zóny za nákupným centrom Aupark.

Cieľom spolupráce bratislava-inline a BKIS je prepájanie podujatí konajúcich sa v meste v rámci Kultúrneho leta a približovanie rôznych podujatí rôznym divákom. Po minulé roky na korčuliarskych piatkoch vystúpili Puding pani Elvisovej, Vetroplach, Plus-mínus, Hudba z Marsu, OBD a ďalší. Tento piatok sa môžu korčuliari i nekorčuliari tešiť na koncert Polemicu.

Polemic

SKA/reggae legenda Polemic pôsobí na slovenskej hudobnej scéne už od roku 1989. Medzi ich najznámejšie single patria piesne Ona je taká, Slnko v sieti, Komplikovaná, Ja som to vedel a mnohé ďalšie. Ich aktuálny, v poradí siedmy album Hey! Ba-ba Re-bop vyšiel pri príležitosti 25. výročia kapely. Ako sami vravia, ich pesničky sú striktne tanečné, prežiarené slnkom a hlavne pozitívne so svojráznym humorným podtónom. Práve preto sú ideálnou voľbou pre letnú akciu bratislava-inline.

www.polemic.sk – oficiálna stránka Polemic
https://www.facebook.com/POLEMIC.official – Facebook profil kapely
https://www.youtube.com/watch?v=uXB8gzXfHaE – klip Slnko v sieti

bratislava-inline

Stretnutie pred jazdou je naplánované ako každý piatok od 20.00, kedy sa začne i samotný koncert. O hodinu neskôr korčuliari vyrazia do petržalských ulíc na tradičnú letnú jazdu. Jazdiť sa bude samozrejme v sprievode polície, inline teamu, zdravotníkov i sanitky.

Všetky informácie o bratislava-inline nájdete na www.bratislava-inline.skwww.facebook.com/bratislavainline

Zdroj: bratislava-inline / www.bratislava-inline.sk