Dojatý Čekovský si v relácii 3 pódiá naplno uvedomil vďačnosť Bohu!

Nová hudobná relácia RTVS 3 pódiá má za sebou premiéru a už sa chystá druhá časť. Diváci budú svedkom historického momentu. Marián Čekovský si v nej zahrá spolu so svojou 14-ročnou dcérou Sophiou. Z mladej dámy rastie vynikajúca hudobníčka, ktorá to bravúrne zvláda s basgitarou a má aj krásny hlas. Okrem nich dvoch v druhej časti relácie zahrá aj Adam Ďurica a jeho chránenkyňa Karmen Pál-Baláž. Už túto sobotu na obrazovkách Jednotky RTVS.

Mariána Čekovského všetci poznajú ako mimoriadne talentovaného hudobníka so zmyslom pre humor. V novej relácii RTVS 3 pódiá však uvidia, že má aj rovnako talentovanú dcéru v tínedžerskom veku. Spolu si na pódiu zahrajú.

„Cítil som  sa taký maličký a prvýkrát som mal v očiach iskričky vďačnosti Bohu, že som sa takéhoto niečoho mohol dožiť. Je to úžasný pocit, že na hudobných projektoch môžem spolupracovať s dcérou. Cítim obrovskú radosť. V relácii Sophia zahrá na basgitare  a bude spievať. Som rád, že má s talentom aj obrovský kus prirodzenej pokory,“ vyznal sa Marián Čekovský.

Okrem Mariána a jeho dcéry budú tento raz hlavnými hviezdami relácie aj Adam Ďurica a mladučká Karmen Pál-Baláž.

„V relácii 3 pódia zaznejú skladby z môjho posledného albumu 30 v akustických aranžmánoch. Spolu s Mariánom Čekovským a Petrom Bičom sme si strihli skladby Zatancuj si so mnou, Dávno si preč a Jazero. Hralo sa nám výborne, pretože relácia vznikala krásnom priestore Tabačky v Košiciach, kde sa hudba robí úplne bežne a aj to tam cítiť. Som veľmi rád, že na Slovensku vznikla nová hudobná relácia, ktorá prezentuje nás hudobníkov, a páči sa mi na nej že je „fresh“, akčná a že ukazuje hudbu slovenských autorov a umelcov naprieč všetkými žánrami,“ dodáva Adam Ďurica.

„Ja zaspievam dve nové pesničky z môjho pripravovaného albumu, ktorý vyjde čoskoro, a ktoré ste ešte nemohli počuť. Zaznie aj môj prvý singel Anjel. Pred nakrúcaním relácie som nevedela čo ma čaká, mala som trochu obavy, no keď to už prebiehalo, prišiel veľmi dobrý pocit. Je to vážne celé len o hudbe a tak si milovníci dobrej muziky v tejto relácii určite prídu na svoje,“ doplnila Karmen Pál-Baláž.

Novú hudobnú reláciu 3 pódiá vysiela Jednotka RTVS. Moderuje ju hudobník Peter Bič, ktorý hostí vždy vyspovedá a potom si s nimi aj zahrá. Často tak spontánne vznikajú zaujímavé a netradičné hudobné kreácie. Druhý diel bude v sobotu 5-ho októbra. Viac sa dozviete na: https://www.facebook.com/3podiartvs/?epa=SEARCH_BOX

Zdroj: TS