DOČKALI SME SA! PRINCEZNÁ SOULU REBIS NA SVOJE 18-TÉ NARODENINY VÝDAVA NOVÝ SONG PRÍDE TO SAMÉ!

Rebis a Taomi vydávajú novinku s názvom „Príde To Samé“, ktorá je pokračovaním jej vydareného debutu z marca minulého roka. Touto skladbou oslávila dokonca aj svoje 18-té narodeniny!

Klip ku skladbe Namotáš sa už dostal cez hranicu 38 tis. vzhliadnutí a speváčka v ňom predvádza výnimočnú kombináciu spevu a choreografie . Dcéra speváka Igora Kmeťa ml. si do aktuálnej novinky na pomoc zavolala rappera Taomiho zo zoskupenia WeLoveVerySimply. O produkčnú stránku songu sa postaral Adrián Líška a zásluhy za réžiu klipu pripisujeme Baovi Mirovi.

„Skladba vznikla veľmi spontánne, pôvodne mala vyjsť u môjho otca. Text som písala z vlastnej skúsenosti o tom, čo som zažila a prežila. Chcela som song obohatiť aj inou energiou a priniesť do nej mužský vibe, takže som si na feat pozvala Taomiho, jeho tvorbu mám veľmi rada. Tvorím spontánne a pocitovo, moje skladby vychádzajú raz za čas, pretože si na nich dávam záležať. Snažím sa priniesť kvalitu a najmä s ňou chcem byť spokojná, preto to trvá dlhšie. Čo sa týka albumu, nechávam to teda plynúť a uvidím, čo z mojich emócií a myšlienok vznikne“, hovorí REBIS

https://www.youtube.com/watch?v=6q-uDj95JqY
https://www.instagram.com/rebiiiiss/

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE
Foto: YT Rebis