Dobrodruh Ed Stafford podnikl náročnou výpravu se svou ženou a svým synem.

Nová show Muž, žena, dítě, divočinabude mít světovou premiéru na Discovery Channel 29. 9. 2019 od 20 hodin, tuzemští diváci mohou pořad sledovat od 29. 10. 2019 ve 20 hodin.

Renomovaný dobrodruh Ed Stafford přežil sám na řadě nehostinných míst, kde bojoval s nedostatkem jídla, vody nebo přístřeší, ale nyní před sebe postavil pořádnou výzvu.

Ed, Ran and Laura on the beach in front of their camp on a deserted island off the coast of Padang, Indonesia.

Zbrusu nový dokument s názvem Muž, žena, dítě, divočina, který bude premiérově vysílaný na Discovery Channel v České republice v říjnu, zachycuje Edův měsíční pobyt na neobydleném ostrově v Indonésii mimo dosah jakýchkoli sítí. Na tomto krásném, ale odlehlém místě tentokrát Ed nebojoval o přežití jen sám za sebe, ale také za svou manželku Lauru Binghamovou a jejich dvacetiměsíčního syna.

Diváci v seriálu uvidí Edem a Laurou natočené autentické záběry z jednoho z osmnácti tisíců indonéských ostrovů, který je asi hodinu vzdálený od civilizace a kde se rodina musela bez jakýchkoli prostředků, bez informací o zdrojích vody, potravy nebo o případné hrozbě tropických bouří postarat sama o sebe.

Ed, Laura and Ran in front of the shelter they’ve built at their camp on a deserted island off the coast of Padang, Indonesia.

Cílem takového experimentu je vymanit se nástrahám a vymoženostem moderního světa a vrátit se k jednoduchému způsobu života. Autoři dokumentu přitom zkoumali, jak takový „návrat ke kořenům“ ovlivní jejich vztahy nebo třeba vývoj jejich malého dítěte. Objeví Ed optimálnější způsob života, než je ten, na který jsme zvyklí?

Zdroj: TS