DnB víkend ve Stormu – od premiéry Muzzyho (UK) až po české DJky.

Muzzy, skvělý britský producent, jehož popularita raketově stoupá, se tento pátek představí vůbec poprvé českému publiku, a to v rámci dalšího pokračování oblíbené bejkárny jménem DnB RODEO! Sobota ve Stormu se též ponese v drum & bass stylu a mixák bude patřit výhradně holkám. 

PÁTEK 03/11
DnB Rodeo w/ Muzzy 

Muzzy, vlastním jménem Mustafa Alobaidi, je anglický producent, který tvoří především drum & bassové a drumstepové tracky, ale můžete v nich zaslechnout i vlivy glitch hopu, trapu a dubstepu. Je poměrně čerstvým přírůstkem DnB scény (od r. 2011), ale jeho popularita rychle stoupá. Dnes vydává na světoznámých labelech Monstercat a Liquicity a získal již několik ocenění v DnB Awards (Nejlepší producent, Nejlepší DJ, 2x Nejlepší track, Nejlepší remix,  2x Nejlepší nový DJ a Nejlepší nový umělec). Jeho první release u Monstercatu byl track „The Destroyer“ a „Riding the Storm“, což můžeme považovat za vtipnou hříčku osudu, protože on sám se vůbec poprvé českému publiku představí právě v klubu Storm. Během večera se můžete těšit na kvalitní CZ line up se zástupci Let It Roll bookingu, Storm residents a Drumbassterds.

 LINE UP 
MUZZY / Liquicity, Monstercat – UK
THIEW / Let It Roll
PMDR / Let It Roll, Masokombinat
HOUBASS / Drumbassterds, BNC Express
DOGZAN / Storm club resident
TB / Storm club resident
ROOP / Blu Saphir Recs

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

 VSTUPNÉ
Předprodej na GoOut.cz od 90 CZK (+ poplatek)
Na místě 100 Kč do 22:00, poté 150 Kč

VÍCE INFORMACÍ
Facebook událost

SOBOTA 04/11
Dramy a kozy w/ BasSistaz crew

Již podle názvu party je jasné, kdo se představí za mixážním pultem sobotní noci ve Stormu. Můžete se těšit na čistě dámskou jízdu, na zručné a sympatické DJky z Bassistaz crew, které vás rozhodně nenechají klidnými (hlavně tedy tu mužskou část populace). Pojďme si v krátkosti představit tři nejznámější.

Snookey se k djingu dostala v r. 2008, kdy se připojila soundsystemu Ram’n’bajss, hrála z vinylů, a to hlavně liquid-funk.  Roku 2011 se stala jednou z 6 zakládajících členek BasSistaz crew a zanedlouho přešla na hraní z DCs. To vedlo i ke změně selekce od melodičtějších poloh DnB se posunula k temnějším.  V jejích setech můžete v současnosti slyšet jak minimalistické deepové tracky, tak i tvrdší neurofunk. Dejte si ukázku ze Stormu.

Kan-Jacca se seznámila s vinyly a začala s hraním už v roce 2005. Roku 2009 se připojila k Dread Beat Squad a po jeho rozpadu založila vlastní crew – BasSistaz, které je věrná dodnes. Kromě toho je členkou Touch The Jungle a působí na DnB portálu. A pro zajímavost, pokud byste jí chtěli udělat radost – pije ráda kvalitní rum.

Mellifera je novějším přírůstkem DnB scény, ke které se přidala v roce 2014, a to rovnou nástupem k BasSistaz. Kromě hraní se věnuje i vlastní produkci. Svůj úplně první release Pimp vydala roku 2016. Ve svých setech míchá víceméně deep a hrubší odnože drum and bassu.

 LINE UP 
SNOOKEY
KAN-JACCA
MELLIFERA
LITLLE K8
CHIA

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUPNÉ
Na místě: holky 50 Kč, kluci 90 Kč

VÍCE INFORMACÍ
► Facebook událost 

Zdroj: TS