DNB Rodeo bejkárna s Tantrum Desire už tento pátek

Oblíbená klubová drum & bass noc DNB Rodeo, která se pravidelně koná v pražském Storm Clubu a hostovala jména jako jsou  Audio, Sigma, Ed Rush, Aphrodite, A.M.C, Metrik a další, tentokrát přináší oblíbený britský projekt TANTRUM DESIRE. Doraž na pořádnou bejkárnu!

Jay Faleye, známý jako Tantrum Desire, je DJ a producent z Londýna, který propadl vášni k dnb někdy kolem roku 2000. Na konci roku 2006 vydal track „Dreamscape“ (Heavyweight Records). Jeho hudba přitáhla hodně lidí, kteří si ho chodili poslechnout do rezidentních londýnských klubů. Krom toho byl podporován BBC Radio 1&1. Koncem roku 2007 s ním Drumsound & Basslinesmith podepsali smlouvu se svým labelem Technique Recordings, pod kterým Jay vydává dodnes.

Od té doby vydal mnoho tracků včetně jeho „hymny“„Reach“ (r. 2011). Tento track měl rychle přes milion zhlédnutí na YouTube, obsadil #1 na Beatportu, měl velkou podporu od rozhlasových moderátorů a DJs a zkrátka ho dnb scéna byla plná.  Roku 2015 Tantrum Desire vydal debutové album „Diversified“, jehož součástí je i singl „Oblivion“, kde můžete slyšet vokály Solah. UKF vybrala tento singl jako jeden z top tracků roku. LP se dostalo mezi TOP 10 na Beatportu a bylo nominováno jako Nejlepší album na Bass Music Awards.

Svůj čas Jay dělí na hodiny ve studiu a živá vystoupení. Za roky svého působení navštívil nespočet měst v UK, Evropě, USA a Austrálii a spolupracoval s labely, jako jsou Universal Island Records, Ministry of Sound, 3beat a jeho jméno stojí v remixech The Wanted, Laidback Luke, Rusko, Matrix & Futurebound, Wideboys, Utah Saints apod.

To vše vypovídá o tom, že Tantrum Desire neusíná na vavřínech, dokáže věci inovovat a povznést je opět na další level. Nenechte si ujít tuto jedinečnou show už tento pátek!

 LINE UP 
Tantrum Desire
Bifidus Aktif
Twisted:Minds
Parallel Activity
Dj Mersi
Dj GrindAway
Becker
STUX

VSTUPENKY / TICKETS
PŘEDPRODEJ 140 Kč (+ poplatek)
Vstup na místě 160-190 Kč

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

Více informací naleznete na Facebook události.

Zdroj: Storm club