Depeche Mode party: official warm up party for concert 2014 / Bratislava.

Prvý decembrový piatok (6.9.) sa Bratislava opäť zahalí do čierneho. V Nu Spirit clube na Štúrovej 3 vypukne posledná tohtoročná Depeche Mode party. Ako špeciálny hosť na akcii vystúpi česká skupina OCEÁN.

Novinkou budú dva tanečné parkety. Na hlavnom zaznejú najväčšie hity, ale aj rarity, b-strany singlov, live nahrávky kapely Depeche Mode. Druhý stage ponúkne hity 80-tych rokov (new wave, synthpop), ale aj EBM a indie scénu. Povestnou čerešničkou však bude bez pochýb koncert kultovej českobudejovickej skupiny OCEÁN, ktorá na akcii pokrstí aj svoj nový singel Doufám.

Repertoár koncertu však bude zostavený hlavne zo starých, osvedčených hitov v nových úpravách ako pocta nezabudnuteľnému Petrovi Mukovi. Kapela vystúpi v zložení Petr Kučera, Jan Vozáry, Dušan Vozáry a Jitka Charvátová.

Vianočnú atmosféru umocní aj predstavenie a krst nového albumu zakladajúceho člena Depeche Mode, a dnes polovice jednej z najúspešnejších britských skupín ERASURE – Snow globe.

Špeciálna videoprojekcia ponúkne raritné videá a fotografie kapely, ktoré ste ešte nevideli, ale aj známe videoklipy a live záznamy z rôznych vystúpení. To najlepšie od kultovej britskej legendy ponúkne osvedčená dvojica DJ-ov Diablo & Krto.

Viac info o akcii na www.depechemode.skwww.nuspirit.sk.

Vstupenky sú k dispozícii na www.predpredaj.sk a k dispozícii budú aj v deň akcie priamo v Nu Spirit clube. Cena vstupenky je 8 € v predpredaji a 10 € na mieste.

DEPECHE MODE PARTY
official warm up party for concert 2014 / Bratislava
dátum: 6.12.2013 (piatok)
miesto: Nu Spirit Club, Štúrova 3, BA
čas: 20:00 / 06:00
live: OCEÁN (cz)
DJ´s:  Diablo & Krto
vstupenky: www.predpredaj.sk
https://www.facebook.com/DEPECHMODESLOVAKIAPARTIES
https://www.facebook.com/events/687004571312630/?fref=ts

plagat

Zdroj: Organizátor