CityFest Piešťany zverejnil ďalšie mená: Miro Jaroš pre Deti, Kali, Malalata či Walter Schnitzelsson

CityFest Piešťany zverejnil ďalšie mená:

Miro Jaroš pre Deti:

Slávny superstarista Miro Jaroš sa momentálne teší veľkej popularite so svojim projektom určený pre našich najmenších. Mamičky s deťmi teda na CityFeste potešíme jeho vystúpením už v Sobotu o 14.00 hod.

MIRO-JAROS

Kali

Je úspešný bratislavský rapper, ktorý na hip-hopovej scéne pôsobí od roku 2008. Za ten čas išla jeho kariéra hore raketovým tempom, vyprodukoval množstvo hitov a stihol vydať až 7 sólových albumov. Posledný album Zlý príklad vydal v roku 2016 a tak sa okrem zaručených hitov môžeme tešiť aj na horúce novinky.

KALI

Malalata

Hudobný projekt MALALATA, pôsobiaci na scéne už 9 rokov, je synonymom pre jedinečnú fúziu balkánskych beatov, cigánskej muziky, mexickej cumbie a karibského reggae. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré navyše dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance.

Pod taktovkou dua MALALATA pulzovali nielen stredoeurópske mestá, ale aj Berlín, Viedeň, Antverpy či Valletta. Jeho rytmy rozhýbali dokonca aj vzdialené Japonsko a Mexiko. MALALATA predviedla svoju show taktiež na festivaloch Pohoda, United Islands, Grape a na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović, Mahala Rai Banda, Fanfare Ciocarlia a N.O.H.A.

MALALATA

Walter Schnitzelsson 

Kapela Wylter Schnitzelsson poteší všetkých milovníkov indie-rocku s prvkami rock n´rollu/big beatu. Tešiť sa môžeme na overené indie skladby z debutového albumu Fever, ktorý bol pozitívne hodnotený kritikmi (napr. Nováčik roka podľa Radiohead awards), ale možno zaznejú aj novinky z pripravovaného druhého albumu, ktoré kapela plánuje vydať práve v tomto roku.

WALTER-SCHNITZELSSON

Viac informácií o festivale sa dozviete:
FB Stránka: https://www.facebook.com/cityfest.sk/
FB Event: https://www.facebook.com/events/968112793243262/
Web: www.cityfestpiestany.sk

Zdroj: CITYFESTpiestany.sk