Citadela – Ferry Corsten: Praktické informácie.

Již tento pátek 13. února se do brněnského Bobycentra vrátí legendární CITADELA, na které vystoupí 3 zahraniční esa v popředí s Ferry Corstenem. Celá akce také nabídne luxus a pohodlí brněnského Bobycentra, přesněji zrekonstruované Laser Show Hall, oficiální afterparty se odehraje od 6:00 ráno v klubu La Grotta.

Vstupenky na místě budou!

Základní, VIP a VIP Gold budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 799 Kč (30 eur), VIP za 999 Kč (35 eur) a Gold za 2499 Kč (90 eur), tato vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní pohodlnou zónu  a další výhody, viz. níže. Vstupenky je možné zaplatit také v eurech, kde ovšem nebereme drobné (centy). Na eura se vrací v CZK.

Šatny – Bude otevřena celá kapacita, nachází se ihned za hlavním vchodem do Bobycentra. VIP Gold mají svojí šatnu zdarma, přímo na pravé galerii (z pohledu navštěvníka). Upozorňujeme návštěvníky Afterparty, ať si své věci ze šaten vyzvednout do 8:00 ráno, a následně přenesou do klubu La Grotta. Děkujeme!

Kontrola pravosti vstupenek – Na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.

10393795_10152844391881838_5531658568746383082_n

Vstupenky, výherci, akreditace – Majitelé vstupenek (regular a VIP) z předprodeje, stejně jako výherci soutěží a akreditovaní, budou vstupovat hlavním vchodem (4 koridory). Tam bude také probíhat prodej vstupenek na místě. Bočním vchodem bude umožněn vstup pouze majitelům vstupenek VIP GOLD. Brány Bobycentra se otevřou v 19:00 a úderem této hodiny začne hudební produkce.

Doprava – Návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Pionýrské nebo Hrnčířské, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní. Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno.

Rozdělení zón VIP a VIP gold

VIP Gold zóna
– se nachází na pravé galerii (při pohledu na taneční parket)
– tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP Gold stripu (bude vyměněn při vstupu VIP Gold) využít neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů
– na této galerii budou umístěny šatny pro majitelé VIP Gold ZDARMA.
– opakované opouštění Bobycentra je pro VIP GOLD zakázáno
– z VIP Gold zóny je přísný zákaz vynášení nápojů

VIP zóna
– se nachází na levé galerii (při pohledu na taneční parket)
– tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP stripu (bude vyměněn na hlavním vstupu oproti vstupence) neomezeně nakupovat nápoje
– opakované opouštění Bobycentra je pro VIP zakázáno

Opuštění prostoru – Během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované a majitelé vstupenek VIP a VIP Gold.

Foto & Video – Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).

Osobní prohlídka, kontrola totožnosti – Každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.

Toalety – Bobycentrum nabízí dostatek nadstandartních toalet, které jsou k dispozici zdarma.

Propagace jiných akcí – Na CITADELE budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.

Kouření – Kouření je v Bobycentru povoleno, avšak doporučujeme navštívit speciální zóny pro kouření. Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby.

Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

MAIN STAGE
19:00 – 21:30  MATAMAR
21:30 – 23:00  MICHAEL BURIAN
23:00 – 01:00  GIUSEPE OTTAVIANI LIVE
01:00 – 03:00  FERRY CORSTEN
03:00 – 05:00  BRYAN KEARNEY
05:00 – 07:00  LUCCA

AFTERPARTY
06:00 – 07:30  DEEP DEER
07:30 – 09:00  LOUTKA
09:00 – 10:30  SUBGATE
10:30 – ??:??   ANDY SMITTH

ARTWORK_CITADELA_2015

Zdroj: Citadela