Christmas party predstavuje štvorlístok zástupkýň nežného pohlavia!

Ladida, LayDee Jane, Elite a Jaqullin roztančí 14. ročník pardubické Christmas party. Pojďme si tyto dáme českého djingu blíže představit!

Ladida:

Je právem považována za první dámu djingu. Premiéru za gramofony si odbyla v roce 1995 a byla u zrodu vůbec prvního techno klubu v ČR. Díky svému talentu se tentýž rok objevuje po boku světových ikon jako je Carl Cox, Laurent Garnier, Westbam nebo dj Hell. V roce 1996 o sobě dává vědět i za hranicemi naší země a to na prestižním neměckém eventu Mayday. Nadcházející rok se Ladida vydává na producentskou dráhu a dostává pravidelné hraní na dnes již legendární berlínské Love Parade. Zároveň sklízí i řadu ocenění a poct v podobě titulu jeden z největších mezinárodních djských objevů od časopisu Frontpage a nebo zvolení domácím časopisem Tripmag jako dj roku.

Ladida

Počátek nového tisíciletí je pro Ladidu dalším důležitým okamžikem. Vydává Mundo EP na Muller rec a její track se objevuje také na Bullet EP na labelu Bena Longa Potential. Následuje celá řada vystoupení po celém světě. Ladida se svým record bagem navštěvuje země jako je například Japonsko, Singapur, Německo nebo Švýcarsko.

V roce 2007 zakládá svůj vlastní label Article a startuje svou rezidentní noc v pražské Roxy MinyMaly, kde se jako hosté představili mimo jiné i Marco Carola, Dubfire či Anderson Noise. Od té doby můžeme Ladidu pravidelně vídat na celé řadě prestižních eventů a festivalů nejen po celé ČR. Její vystoupení si na letošní Christmas party rozhodně nenechejte ujít!

LayDee Jane:

Počátky české tranceové královny se datují rokem 1999, kdy se naplno začala věnovat elektronické hudbě a začala vystupovat v klubech a na větších eventech ve Švýcarsku, kde rozvíjela svůj talent. Postupem času se LayDee Jane vypracovala na světovou úroveň a její osobité sety měly obrovský úspěch po celé Evropě, Asii či Africe. Během své kariéry vystoupila například na prestižním festivalu Creamfields ČR, Mácháč Festival, na švýcarské Streetparade nebo FFWD Dance Parade v Holandsku a dále v zemích, mezi které patří Turecko, Polsko, Španělsko nebo Francie. Během své kariéry supportovala umělce jako je Paul Oakenfold, Tiesto, Sasha, Fred Baker, Judge Jules, Marco V, Paul Van Dyk, Armin van Buuren či Ferry Corsten.

LadyJane

Kromě djingu má na svém kontě take několik vlastních skladeb, které pravidelně zařazuje do svých setů.

Jsme velice rádi, že LayDee Jane přijala pozvání na 14. ročník pardubické Christmas party  a doufáme, že si její vystoupení užijete stejně jako my!

Elite:

Djane Elite odstartovala svou kariéru v ostravském klubu Fabric na počátku nového tisíciletí a za poměrně krátkou dobu se díky svým kvalitám objevila na věhlasných domácích festivalech jako jsou Creamfields, Hradhouse nebo Svojšice a začala přijímat nabídky z klubů po celé České republice.

1455895_671733452848184_794409462_n

Její popularita stoupala nejen v České republice, ale také v zahraničí. V roce 2007 se stala předskokankou slavného Tiesta na halovém eventu v O2 aréně v Praze a přijala pozvání na berlínskou Love Parade, kde se představila take v roce 2008. Díky svým energickým setům představila již mnohokrát svůj sound například I v Maďarsku, Itálii, Finsku, Maroku, Francii, na Kypru, v Kolumbii, Turecku nebo v Malaysii.

https://www.youtube.com/watch?v=w40hCSSA7xI

Elite bude zajisté ozdobou Christmas party a rozhodně se bude na co těšit!

Jaqullin:

Služebně nejmladší djane, která se na Christmas party představí je svůdná Jaqullin.  Ta se poprvé postavila za mix v roce 2011.

1452366_671733332848196_922094801_n

Díky jejím předchozím zkušenostem s hrou na různé hudební nástroje si techniku mixu osvojila velmi rychle a po čtvrt roce intenzivního tréninku začala vystupovat.

Asi největší úspěchy sklidila v roce 2013, kdy se představila na festivalech Svojšice, Sun, Cinda Open Air nebo po boku italského producenta a majitele labelu Agile – Uto Karema! 

CHRISTMAS PARTY 2013
25. prosince, Výstaviště ABC Pardubice
Start ve 20.00 hodin, konec v 6.00 hodin, Studio54 After Party
Djs: Olivier Giacomotto Space DJz, Toky, Ladida, Chris Sadler, Laydee Jane, Subgate, Revis, Džejár aka Roger Venzent, Enrico, Michael C, Dj Elite, TGT Live, Jaqullin, Adam Jensen, VJ Martin. Studio 54 After Party v klubu Gimlet: Dj Paco, Subgate, Miquel, Ronica

https://www.facebook.com/christmasparty2010?fref=ts
www.christmasparty.cz
https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=131948

1381940_10200696203831793_567246470_n

Zdroj: Touster Production