Čad, Contrastic, Brutally Deceased vyrážajú na turné.

ČAD, CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED. Jen těžko budete v Česko-Slovensku na jaře tohoto roku hledat lépe obsazené turné! Spojení zmíněných kapel slibuje intenzivní koncertní zážitek a skvělou zábavu.

V čele trojlístku figuruje slovenská crustová modla ČAD, která má po více než patnácti letech hraní neobyčejně silnou pozici i na české scéně a proto je spojení s českými reprezentanty CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED více než logickým krokem.

Pista_CAD_ foto

ČAD sbírají v posledních letech jeden vavřín za druhým, o čemž např. svědčí i vítězství ve slovenských hudebních cenách Anděl v kategorii Hard and Heavy, kde zabodovali se svou dosud poslední nahrávkou „Ťažký kov“.

Sekundovat jim na turné bude česká dvojice kapel, konkrétně mostecké electronic-grindové kombo CONTRASTIC, kteří se vloni po dlouhých osmi letech vrátili zpět na scénu, přičemž se hned představili na prestižních podnicích typu Brutal Assault nebo Maryland Death Fest. Kapela slibuje nové songy, merchandise a další překvapení.

Brutally Deceased_ foto

Našlapanou trojici uzavírají pardubičtí BRUTALLY DECEASED, kteří budou na turné propagovat svou zbrusu novou desku „Black Infernal Vortex“, která vychází přesně 21.3.. BRUTALLY DECEASED se stali již záhy po vydání své prvotiny „Dead Lover’s Guide“ čelním tuzemským představitelem švédské old school death metalové scény a lze očekávat, že s příchodem nové desky svou pozici ještě upevní.

Turné ČAD, CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED začíná již 21.3. v Děčíně a končí 12.4. koncertem v Bratislavě. Více informací o koncertech se dozvíte buď na webu www.obscure.cz nebo na webovkách jednotlivých klubů nebo kapel.

Contrastic_foto

ČAD (svk)
CONTRASTIC (cze)
BRUTALLY DECEASED (czk)
21.3. Děčín – Coolna
22.3. Praha – Black Pes
28.3. Č.Budějovice – Velbloud
29.3. Prostějov – Apollo 13
11.4. Trenčín – Boogie Bar
12.4. Bratislava – Randal
https://bandzone.cz/cad
https://bandzone.cz/contrastic
https://bandzone.cz/brutallydeceased

Poster_Cad, Contastic, Brutally Deceased

Zdroj: Obscure Promotion