Bystrík banda uverejnila nový klip k singlu Na Kráľovej holi.

Spevák Bystrík posledný čas naozaj usilovne pracuje na novinkách pre svojich fanúšikov. Nedávno ohlásil svoj veľký koncert spojený s krstom nového CD, ktorý sa takmer ihneď vypredal a tento týždeň mu vychádza klip k piesni Na Kráľovej holi. Pozrite si ho už dnes!

Bystrík sa so svojou bandou venuje už niekoľko rokov prerábaniu ľudových piesní. Ako sám tvrdí, folklór a ľudovú hudbu veľmi obdivuje, nachádza v nej inšpiráciu a rád ju pretvára vlastným spôsobom. Ľudia vraj na túto hudbu reagujú veľmi pozitívne, vytvára krásnu atmosféru medzi hudobníkmi a publikom.  

Bystrík o novom klipe prezradil: ,,Práve singel Na Kráľovej holi je nosným na našom novom CD, preto sme sa rozhodli k nemu natočiť aj klip. Pieseň, náš nový aranžmán aj klip je oslava slovenskej krajiny, prírody a tradície. V klipe sme chceli zvečniť atmosféru koncertov, hodiny nahrávania v štúdiách a priateľstvo, ktoré medzi nami s chlapcami z kapely vzniklo najmä vďaka hudbe. Nesnažíme sa imitovať slovenské kapely, ani sa presadiť vďaka akémusi folklórnemu obrodeniu. Piesne takto skladáme už dlho, ľudia ich milujú a preto sme veľmi radi, že sa nám teraz podarilo vydať CD aj klip. Robíme iba to, čo nám ide skutočne od srdca a ak sa to ľuďom páči, o to viac nás to baví. ‘’

Klip vznikol v spolupráci so šikovným režisérom a kameramanom Denisom Konečným. Námet priniesol Bystrík v spolupráci s agentúrou Street Production. Pozrite si klip TU a naživo si kapelu najbližšie môžete vypočuť už 17.5.2019 na koncerte v Trnave.  

CD je momentálne v predpredaji na www.spinaker.sk v limitovanom počte s Bystríkovým autogramom. Od 17.5.2019 bude voľne v predaji na e-shopoch a predajniach.

Viac informácií na www.bystrik.com

Zdroj: TS