Beefeater MIXLDN: Barmanská súťaž s dušou Londýna!

Ještě žádná barmanská soutěž nebyla tak „cool“. Jedině na Beefeater MIXLDN vás totiž omámí pravá atmosféra Londýna a ten skvělý britský akcent uslyšíte snad i ve zvuku koktejlových skleniček. V hlavní roli je tady samozřejmě gin. V mnoha podobách, v nejrůznějších chuťových variacích a ve hbitých rukách těch nejlepších českých a slovenských barmanů.

Ve čtvrtek 29. října se několik set lidí ocitne zároveň v Praze a v Londýně. To když budou ve Štencově domě soupeřit ti nejlepší barmani z Čech a ze Slovenska. Zadání mají jasné – namíchat na bází ginu drink, v němž se spojí viktoriánská éra a současnost. Právě Londýn je totiž hlavním městem koktejlové kultury od jejích počátků až dodnes. A právě Beefeater byl celou dobu při tom.

Beefeater_Katerina Kluchova_LR

„Na Beefeater MIXLDN si soutěžící barmani vyberou některý z klasických koktejlů s ginem, ne starší než z roku 1950, a vytvoří na něj twist inspirovaný současným Londýnem. To město nabízí tolik možností a na podobná klání přichází barmani s tak nekonvenčními nápady, že se všichni máme vážně na co těšit,“ zve na lokální finále soutěže Beefeater ambasadorka Kateřina Kluchová.

Koktejly bude hodnotit tříčlenná porota v čele s globálním ambasadorem značky Beefeater Sebastianem Hamiltonem Mudgem. Tomu budou sekundovat „nejlepší světový barman roku 2012“, který dnes pracuje v londýnském Artesian Baru, Alex Kratěna a slovenský ambasador Becherovky a majitel Zahir Cofee and Drinks Luboš Rácz. Barman, kterého nominují na první místo, bude příští rok pokračovat na celosvětovém finále v Londýně. A vzhledem k tomu, že Soutěž Beefeater MIXLDN se během své pětileté existence stala největším „ginovým“ barmanským kláním vůbec, bude chtít absolvovat tuhle cestu za úspěchem každý barman, který se kdy do práce s ginem zamiloval.

Beefeater_gin 2_LR

S London stylem na barech bude ladit i hudba. A kdo by se na takový večírek hodil víc než zpěvačka Charlie One. Ta vystoupí společně se svým kolegou z kapely Ohm Square Honzou Čechtickým (DJ Jan 2). Pravou britskou afterparty, na které nebudou chybět současné kytarovky, ani elektronické evergeeny, bude mít v DJských rukou Jiří Burian.

Tak nezapomeňte – BEEFEATER MIXLDN, čtvrtek 29. října, Štencův dům (Salvátorská ul., Praha 1).

Pro více informací sledujte: www.facebook.com/BeefeaterAmbassadorCR.

Beefeater_MIXLDN

Zdroj: M-Ocean – event management & promotion