Balkan Beats | KC Dunaj~ 28. augusta

Bašavel temperamentný ako južanská nátura a bujarý ako balkánska svadba! Príďte precvičiť nohy v nespútanom tempe chytľavých melódii world music, od balkanu a gypsy soundu až po cumbiu či klezmer. Veseliť nás až do svitu ranných zôr budú DJi Julah a Gadjo.cz. 👏🎺🎶

DJ Julah je perkusionista ethno bandy Capre, DJ a občasný producent. K balkánskym žúrkam ho nakopla ešte v 90-tych rokoch hudba v Kusturicovom filme Underground. Ako DJ má najradšej južanskú „všehochuť“, ktorej základom je balkan beat, gypsy sound, španielska a juhoamerická muzika. Julah má za sebou hrania nielen doma, ale aj v Poľsku, Maďarsku a Česku, na jednom pódiu spolu s hudobníkmi ako Boban Markovic Orkestar (SRB), Los Chilakillerz (MEX) či Sena Dagadu (GHA). “Párty sú fajn, hrajú sa rôzne žánre z rôznych kútov sveta, ľudia sú milí a temperamentní. Jednoducho kozmopolitná Bratislava,” opisuje s úsmevom atmosféru Balkan Beats.

Gadjo.cz je DJ, ktorý so sebou prinesie žánrovú drzosť a divokú hudbu, ktorej však nechýba duša. V jeho originálnom podaní vedľa seba tancujú world music, gypsy, balkan, mexická cumbia či electro swing. Gadjo.cz už viac ako 15 rokov pumpuje tanečnú vášeň do davov na českých, ale aj európskych festivaloch aj kluboch či súkromných oslavách. 


🗓️ 28. 8. (sobota)
🕙 Štart: 22:00 hod.
🎫 Vstup: 5€
FB event: www.facebook.com/events/567271677625210/

Zdroj: KC Dunaj