Avicii dá svojmu debutovému albumu za pár dní aj remixový kabát!

Švédsky DJ a producent Avicii si minuloročným vydaním svojho debutového albumu “True“ upevnil pozíciu jedného z najúspešnejších predstaviteľov súčasnej tanečnej scény. Zo spomínaného albumu vydal 4 úspešné single a teraz sa rozhodol potešiť aj jeho remixovanou podobou.

Posledných dvanásť mesiacov bolo pre Aviciiho najdôležitejších v jeho celej doterajšej kariére. Jeho debut “True“ prijali veľmi pozitívne nielen fanúšikovia, ale aj odborná kritika. Vďaka hitom “Wake Me Up““You Make Me““Hey Brother“ alebo“Addicted To You“ sa tento 24-ročný rodák zo Štokholmu naviac etabloval medzi najväčšiu hudobnú elitu.

Avicii sa v minulosti presadil nielen ako výborný producent, ale aj ako veľmi uznávaný remixér.  Jeho rukami prešli úspešné single od od MadonnyDavida GuettyArmina van BuurenaEnrique Iglesiase alebo dua Daft Punk a vždy išlo o excelentnú prácu, ktorá zabodovala vo všetkých popredných svetových kluboch. Tentokrát si Avicii vzal ešte o trochu väčšie „sústo“ a rozhodol sa zremixovať pesničky zo svojho albumu.

Už v piatok 21.marca sa na trhu objaví album pomenovaný “True: Avicii By Avicii“, ktorý ponúkne nový pohľad na album “True“, a to očami jeho autora. Avicii sa rozhodol svojim pesničkám dať úplne nový rozmer a neobmedzoval sa tak iba na hudobný sound, ktorým sa prezentuje v poslednej dobe. Dočkáme sa tak teda tvrdých klubových beatov, elektra, diska ale aj downtempa. Avicii tak svojím remixovým albumom potvrdzuje, že je nielen výborným producentom a remixérom, ale aj všestranným hudobníkom.

Avicii pokračuje vo svojej neuveriteľnej jazde! Po 4 úspešných singloch z albumu “True“ vydáva jeho remixovú podobu. Titul nazvaný “True: Avicii by Avicii“ vychádza pod hlavičkou labelu Universal Music už 21. marca!

Cover_TRUE

TRACK LIST:
1. WAKE ME UP (AVICII BY AVICII)
2. YOU MAKE ME (AVICII BY AVICII)
3. HEY BROTHER (AVICII BY AVICII)
4. ADDICTED TO YOU (AVICII BY AVICII)
5. DEAR BOY (AVICII BY AVICII)
6. LIAR LIAR (AVICII BY AVICII)
7. SHAME ON ME (AVICII BY AVICII)
8. LAY ME DOWN (AVICII BY AVICII)
9. HOPE THERE’S SOMEONE (AVICII BY AVICII)

https://www.avicii.com
https://www.facebook.com/avicii
https://twitter.com/Avicii
https://www.deezer.com/album/6893935

Zdroj: Universal Music s.r.o.