APOKALYPSA OSLAVÍ 20 LET.

Je to až neskutečné! Apokalypsa je tady už 20 let a v magické datum 29. 11. 2019 to společně oslavíme!

A kde jinde, než v brněnském Bobycentru, které se pojí se začátky tohoto eventu. Tak, jako si Apokalypsa prošla za 20 let vývojem, samotné místo v brněnských Lužánkách dostalo velkých vylepšení a změn. 20 let jsme tady s vámi, a to jen díky vám, vašemu zájmu a jen díky vám jsme jediný pravidelný indoor festival svého druhu v Česku i Slovensku. Apokalypsa je vždy oslava všech, kteří na této legendární akci zažili své mládí, potkali zde své první známosti, lásky a přátele, ale také těch, kteří na tomto eventu poprvé poznali kouzlo a sílu techno hudby v různých podobách a barvách.

Hlavní stage letos ovládnou hvězdy první velikosti, všem známá německá techno královna a legenda  Monika Kruse, aktuálně jeden z nejvíce vytížených djs planety a patřící do TOP 10 nejvyhledávanějších postav techno-music posledních let – DHÅD, producent skrývající se za rouškou anonymity, který si díky svému nekompromisnímu a údernému technu vybudoval obří fanouškovskou základnu – SNTS, americká legenda, velký pán s velkým srdcem, DJ RUSH, italský zástupce labelu Drumcode Luigi Madonna, z domácích se po dlouhých 15 letech na main stagei postaví dámy Ladida a Lucca, svojí premiéru si zde střihne nejmladší producent tohoto dílu, který svojí tvorbou doslova šokuje online obchody s elektronickou hudbou, Dominik Gehringer, který zde odehraje svůj první live set.

Zástupy gratulantů z řad DJs bude také nabízet druhá hardtechno stage, na které premiérově vystoupí The Agents of Change, tedy manželský pár Pet Duo ve versus setu s německým killmasterem O.B.I.m. Co by to bylo za oslavu, pokud by nedorazila první dáma hardtechna, známá brazilská kráska Fernanda Martins, rakouské barvy bude hájit oblíbený Mario Ranieri, svoji premiéru odehraje jeden z nejrespektovanějších Djs hard-techno scény, posouvající vždy své hranice za limit, Mike Drama. Domácí scénu zastoupí váš velký oblíbenec ze stáje Cubbo bookings, Golpe, nováčkem druhého pódia se stane slovenský talent Matthew.

Na třetí Allergen stage jsme vám nadělili opravdovou lahůdku pro “klubovku” roku. Poprvé v historii se v Brně ukáže německé duo Tube & Berger, tito dva pánové prezentují vlastní pojetí deep & house soundu, kterým otřásli prakticky celým světem. Nyní je můžeme považovat za jedny z největších house producentů a remixérů vůbec, vydávají jak na světoznámých labelech, tak i na svém vydavatelství Kittball Records. Jejich největším hitem dodnes zůstává „Imprint Of Pleasure“ který má momentálně na youtube.com 37 miliónů zhlédnutí. Pod hlavičkou klubové značky Allergen se k nám přiletí z Ibizy podívat duo, které baví posluchače rádia Ibiza Global Radio a Mambo Radio, vydávající pod labelem Under No Illusion, NUFF & Lekno. Tito dva pánové se dále na této stagei podílejí a sebou přivezou sound Allergen, tedy jména jako Backnoise, 4 Row a Bravas, které vám ještě před akcí představíme.

“Děkujeme všem, kteří nám umožnili tuto akci pořádat 20 let, a myslíme, že tyto významné kulatiny by měli oslavit všichni, kteří na Apokalypsu chodili v začátcích, ti, kteří na Apokalypsu chodí pravidelně, tak i noví lidé, kterým tuto akci můžete ukázat v té nejlepší kondici a ve speciálním vydání, na kterém plánujeme několik technologických novinek a více než jedno překvapení. V rámci těchto oslav také vezeme Carla Coxe do Prahy, kde jsme již jeho páteční vystoupení vyprodali, sobotní je téměř před vyprodáním” dodává promotér Dalin Vajčner.

Předprodej pro Česko a Slovensko zajištuje výhradně předprodejní síť ticketlive.cz, pro nákup vstupenek společně s ubytováním, můžete využít předprodejní síť festicket.com.

Main stage : MONIKA KRUSE, DJ RUSH,  RØDHÅD, SNTS, Luigi Madonna, Ladida, Lucca, Dominik Gehringer LIVE

Hardtechno stage : PETDuo & O.B.I., Fernanda Martins, Mario Ranieri, Mike Drama, Golpe, Matthew.

Alergen stage : Tube & Berger, NUFF & LEKNO, Backnoise, 4 Row, Bravas

Tickets CZ : https://1url.cz/@Apo20YearsCZ
Tickets SK : https://1url.cz/@Apo20YearsSK
Tickets+Hotel : https://1url.cz/@festicketApo20
Event : https://1url.cz/@Apo20YearsEvent 
Oficiální kanál akce:  https://1url.cz/@ApoOfficial

Zdroj: Apokalypsa